Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha apám nem enged...

Mit tegyek, ha apám nem enged el a VOLT fesztiválra? 20/L

Figyelt kérdés
azt mondja bezár a szobámba
2015. jún. 29. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
53%
Uccsó: Én nem szavaztalak le, de ne haragudj, ez egy szakállas és ovi szintű poén volt :D
2015. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hány napod van, de kezd el kidolgozni a szökési tervedet a túlélőkészddel együtt.


Ne feledd a 3 napi hideg élelmet, az esőkabátot, a mogyóros csokit (abban van ugyanis a legtöbb energia, a katonaságnál is azt adnak a túlélőkészletbe, a kulacsot a tájolót és a térképet.


GPS-re nem lesz szükséged: megbízhatatlan. A tájoló és a térkép többet ér.

2015. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mi a francért lettem ennyire leszavazva? A probléma megoldásához szükséges kérdést tettem fel o.O
2015. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Ha saját pénzedből veszed a fesztiválbérletet, saját pénzből utazol oda-vissza és a kajálásodat,piálásodat is Te magad állod, akkor fogod szépen magad és elmész. Erőszakot nem valószínű hogy alkalmazna rajtad az apád és mivel jogilag felnőtt vagy, illetve gondoskodtál az anyagi háttérről, semmit nem tehet. Viszont ha a szüleid pénzéből finanszíroznád a dolgot, akkor inkább húzd meg magad. Akkor van joga beleszólni apádnak hiába vagy nagykorú. Ebben az esetben menjél el dolgozni és majd jövőre azt csinálsz a saját pénzedből amit akarsz.


Egyébként talán azért nem akar elengedni mert félt, nem azt látja hogy talpra esett lennél és neked való lenne. És mivel 20 éves létedre itt kérsz tanácsot az ügyben, talán igaza is van. Egy felnőtt, érett ember ezt megoldja egyedül.

2015. jún. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

20évesen nem tilthat el


( ekkor már önfnntartő voltam, és a későbbi férjemmel eltem)


Lde mérlegelned kell:

Te termelted meg a rá valőt?

Megéri, ha nem tudsz hova visszamenni,?

Nélkülük is fenn tudod magad tartani?


Én megértem ukádat, ha aggodik, a fesztivalaok elég kemények, és nem veszélytelenek..

Ráadásul sokak pénztárcájának a költségek is magasak...


Szerintem gondold végig a felvetett kérdéseimet..


Aztan azt, hogy miért is nem enged el, majd prőbálj érvelni..

Ha megbízhatő vagy, olyan emberekkel mesz, a pénzt is megkerested rá, akkor wlőnyben vagy


Anyud mit szól?

Nálunk ő puhította meg aput, ha valami olyat kertem, amitől nagyon féltett

2015. jún. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen már nem lehet burokban tartani embereket.

És tudom, rettentő demagóg, de ha a szülők úgy érzik, hogy nem bízhatnak meg egy 20 lányban, akkor valamit rettentően elrontottak.


Én még nem vagyok abban a korban, hogy ilyen nagy legyen a lányom (40 vagyok, bár elvileg lehetne), de engedném. A társaságtól sok minden függ, hogy kivel megy. Legfeljebb megbeszélném vele, hogy minden nap hívjon fel. Bár még ez is túlzás.


Kicsit kevés az infó. Van-e valami konkrét oka, amiért így reagál apád?

2015. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%

(off) Á, nincs messze, csak 174 km :DDDDDDDDDDD

(on) +1, aki azt mpondta, hogy szökj meg

2015. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

20 évesen úgy picsogsz, mint valami fürdős...

Komolyan ez lesz a jövő (de)generációja?!

2015. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát azért én kiváncsi lennék rá hogy te fizetnéde magadnak abbol a péznböl amit keresel vagy ö neki kéne állnia az egészet? Nem mindegy.

21L

2015. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Felnött vagy.Oda mész ahova akarsz :)
2015. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!