Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért buz. Iz le mindenk...

Anyám miért buz. Iz le mindenkit, mikor ideges?

Figyelt kérdés

Mindenkire azt mondja, hogy buu.zi, így káromkodik, ha nem azt csinálják, amit akar. Néha apámra is ezt mondja, ha valami baja van vele!

Úgy használja ezt a szót, mint ha azt jelentené, hogy pl hülye. Hogy szoktassam le erről, mert baráti társaságban is ha valami nem tetszik neki, azonnal buu.zizik, ami nekem is kínos...

Miert csinálja ezt és hogy szoktassam le róla?

14/F


2015. jún. 26. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ami nem működik, elromlik, az nekem is b_zi, de ezt azért mások előtt inkább nem mondom, már csak azért sem, mert vannak meleg barátaink, és nem szeretném, ha emiatt valamelyikük megsértődne. De igazából úgy vagyok ezzel, hogy tényleg mindenkinek megvannak a saját indulatszavai, én pl. ha belerúgok az asztalba, akkor "b_zi asztal", más azt mondja, hogy "abüdösk_rvaéletbe", megint más meg azt, hogy "a fenébe".

Ennek nincs semmi köze a primitívséghez, ez egyszerűen megszokás kérdése. A primitívséget az mutatja, hogy az ember képes-e disztingválni, avagy sem.

2015. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A b*uzi az egy sima szitokszó. Olyan, mint a k*cs*g.
2015. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki ideges, akkor káromkodik. Pont.
2015. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ha valaki ideges, akkor káromkodik. Pont."


Egy nívón alul :)

2015. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a baj. Meleg ismerőseim is használják káromkodásként.
2015. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
mondd meg neki hogy nagyon zavar. igaz nem ismerem anyudat, de amikor egyszer anyu káromkodott, mondtam neki hogy ne beszéljen ilyen csúnyán, amikor ideges mondja azt hogy kecskebéka és csak nevetett rajta és azóta kevesebbet káromkodik :) beszélj vele, vagy amikor mondja hogy b*** motyogj hogy az biztos nem, vagy hogy heteró hogy ráeszméljen hogy ne használja ezt a szót, nálam az ilyesmik váltak be :D sok sikert ^^
2015. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!