Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért buz. Iz le mindenk...

Anyám miért buz. Iz le mindenkit, mikor ideges?

Figyelt kérdés

Mindenkire azt mondja, hogy buu.zi, így káromkodik, ha nem azt csinálják, amit akar. Néha apámra is ezt mondja, ha valami baja van vele!

Úgy használja ezt a szót, mint ha azt jelentené, hogy pl hülye. Hogy szoktassam le erről, mert baráti társaságban is ha valami nem tetszik neki, azonnal buu.zizik, ami nekem is kínos...

Miert csinálja ezt és hogy szoktassam le róla?

14/F


2015. jún. 26. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
jobb mint a k.va any.ad amit az enyem használ XD mondjuk elég vicces mikor nekem mondja igazából magát szidja
2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Most nem trollkodásból írom ezt a választ, de a kérdést elolvasván az első benyomásom az hogy azért mert tuskó. :D
2015. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Négyszemközt beszéld meg vele szerintem. El fog gondolkodni róla.
2015. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet nála ez a legdurvább szó amit használ :D


Én sose káromkodok, én ha valakit utálok, az majom. :D Lehet ő se szokott amúgy káromkodni.


Jobb mintha úgy beszélne, mint egy kocsis. Akkor meg arról szeretnéd leszoktatni.

2015. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Maga a b*zi, mint búza, azaz mezőgazdasági szakszó. A b*zi, mint búzatermesztés és az azzal kapcsolatos dolgok halmaza.
2015. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Mert alacsony a szókincse. Szegénykém idáig fejlődött csak. Nem hiszem, hogy le tudod szoktani 14 évesen arról, hogy primitív legyen. Esetleg ajánld fel neki azt, hogy "anyád". A legjobban azt bírtam, amikor anyám az anyámat szidta. Az volt mindennek az alja, elhiheted! :)
2015. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert ideges. Valahogy mindenki levezeti a feszültséget. Persze az itteniek sosem káromkodnak, max egy ajaj csúszik ki a szajukon. ...
2015. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Pl elromlik a TV, eltörik a pohár, buu.zi pohár, buu.zi TV :D

Tegnap a tesómra mondta ezt, mert nem takarította ki a szobáját...

Az anyázás vicces lehet, amikor saját gyerekének mondja!

2015. jún. 26. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Dióhéjban

2015. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Anyukád kicsit primitív, de van ennél sokkal lejjebb is.
2015. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!