Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyire leszel ideges, ha...

Te mennyire leszel ideges, ha a férjed süt és szerinted koszos marad utánna a konyha?

Figyelt kérdés

Szerintem a nejem túlzásba esik (amúgy tisztaságmániás).

A minap is sütöttem vacsorát a gyerekeknek és amikor este hazajött, teljesen kiakadt és ordibált, hogy egész nap dolgozik és este ezt a ku...va konyhát is takarithatja.

Ez amúgy rendszeres, ha a konyhában csinálok valamit, szinte mindíg ez van. Pedig elpakolok magam után, elmosogatok, még a munkalapot is lemosom ahol készítem, de mindíg akad (pl. sütő mögötti csempére rácsapódik pár csepp olaj,) valami, ami kiborítja, vagy morog miatta.

Kiváncsi lennék, más családos feleség véleményére, tényleg ennyire nagy probléma ez?


2015. jan. 21. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem leszek ideges, pedig az én férjem azért ennél jóval nagyobb kupit képes maga után hagyni. Van, hogy morgok picit, de közben már el is pakoltam. Hozzáteszem, hogy általában elpakol maga után.
2015. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Amit leírtál, szerintem nem normális. A feleségednek stresszes munkája lehet, és rajtad vezeti le a feszültséget. Bármilyen ürügyet megragadna azért, hogy morogjon.
2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez beteges, amit a feleséged csinál. Más nő örülne, ha arra jönne haza, hogy a gyerekek jól laktak. A konyha nem fog elmászni, megvárja az a pár csepp olaj a másnapot is, nem kell azonnal letakarítania. Elpakolsz, elmosogatsz, letörlöd az asztalt, mi kell még?
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy örülnék ha a feleségem egyszer összekoszolná a konyhát! Ugyanis legfeljebb egy szendvicset tud megkenni. Szerencsére a lányom nem az ő "tudását" örökölte!
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem veszekszek ezért, imádom ha arra érek haza, hogy kész a kaja!!!!
2015. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Én is észrevettem, hogy a férjem nem olyan alapossággal tesz rendet, mint én.

De nem kiabálok vele ezért, akkor sem ha ideges vagyok.

Van, amit meg ő tud jobban megcsinálni, mint én.

Neki ezekhez a dolgokhoz nincs olyan jó szeme. Én meg minden kis koszt észreveszek. Inkább örülök, hogy csinált vacsorát :)

Kizárólag az idegesít, ha valaki direkt csinál koszt. Pl. a sáros cipőjével szeretne végigcsattogni a lakáson.

2015. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is eltúlozza. Lehet hogy van valami gond a munkahelyén, ami miatt kicsit feszkósabb.
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondom, hogy néha nem morgolódok magamban, mikor beveti magát párom a konyhába, s utána ramazuri van... de ez nem pár csepp olajat jelent a csempén :) szólni viszont nem szólok, mert nem direkt csinálja, el mosogat, csak néha ez-az kimarad , felseperni nem szokott... ilyesmik, de inkább mosolygós mérgelődés ez nekem, mert tök jó, hogy főz! :) Szóval, nem, nem normális a feleséged reakciója,túlzásba esik, te pedig egy rendes férj vagy! :) Tudod mennyi feleség ér arra haza, hogy férj számítógépezik-olvas-tv-zik, gyerekek éhesek..... jó dolgában nem látja milyen szerencsés is, hogy ilyen férje van!
2015. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán. Ellenben attól nagyon ideges leszek, ha valaki két n-nel írja le, hogy "utána"...
2015. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, hogy elírtam, remélem azért már megnyugodtál. -1n
2015. jan. 21. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!