Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyire leszel ideges, ha...

Te mennyire leszel ideges, ha a férjed süt és szerinted koszos marad utánna a konyha?

Figyelt kérdés

Szerintem a nejem túlzásba esik (amúgy tisztaságmániás).

A minap is sütöttem vacsorát a gyerekeknek és amikor este hazajött, teljesen kiakadt és ordibált, hogy egész nap dolgozik és este ezt a ku...va konyhát is takarithatja.

Ez amúgy rendszeres, ha a konyhában csinálok valamit, szinte mindíg ez van. Pedig elpakolok magam után, elmosogatok, még a munkalapot is lemosom ahol készítem, de mindíg akad (pl. sütő mögötti csempére rácsapódik pár csepp olaj,) valami, ami kiborítja, vagy morog miatta.

Kiváncsi lennék, más családos feleség véleményére, tényleg ennyire nagy probléma ez?


2015. jan. 21. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem csinálnál vacsorát, az lenne a baja...
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Végülis a kérdésedbõl kiderült,hogy milyen sok férfi tölti az idejét a konyhában.

Az én férjem is szokott a konyhában lenni, de ha kivül marad jobb.

2015. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire,a sütés,főzés az ő dolga,a takarítàs és a mosogatàs az enyém.
2015. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert el is pakol maga után, ahogy te is. Amúgy meg megköszönöm neki, hogy most nem nekem kellett főznöm.
2015. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiabálok, de azért néha dühít, hogy időnként a férjem megjegyzéseket tesz, hogy rendetlen vagyok, pedig ő sem különb. Nálunk ami külön probléma, hogy a férjem szeret Jengát játszani a mosogatóban.
2015. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nagyon jól főz és imádom amiket készít. Ha kicsit kupi lesz nem baj. A szándék és a finom hami a fontos. Engem sose zavar. Jobb mintha nem tudna semmit se csinálni.
2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%

Ne csinálj vacsorát. Dontse el, h melyik a jobb.


2 gyerekes anyuka egyben dolgozo no.

2015. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire sem lennék ideges pár csepp olaj miatt, de azért sem, ha még nem mosogatott volna el.


Hálás lennék, amiért főzött, megvacsiznék, és utána megcsinálnám, amit még kell a konyhában.


Mondjuk a Párom nem egy nehéz természet, de ha én csinálnék olyat, hogy hazamegyek arra, hogy sütött-főzött, elmosogatott és elpakolt, én meg kiakadnék, és nekiállnék "ordibálni, hogy egész nap dolgozik és este ezt a ku...va konyhát is takarithatja", akkor ott helyben megmondaná a magáét - szerintem teljesen jogosan - és várhatnám, hogy legközelebb főzzön, ha nem kérnék bocsánatot a viselkedésemért.


Én megértem, ha valaki feszült a munkahelyi stressz vagy bármi más miatt, de ezt talán nem élete párján kéne levezetnie.

2015. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző párom remekelt mindig a konyhában. Nem idegeskedtem miatta, mert eléggé trehány volt, és tudtam, hogy nem fog megváltozni. Pl. ő is elpakolt, elmosogatott, és letörölt mindent, de mintha egy kismalac csinálta volna. Tehát pl. letörölte a pultot, de valójában csak összemaszatolta. Én nem tettem rá megjegyzéseket, de mindig megsértődött, hogy "újra" rendbe teszem a konyhát, és bizony nem egy edényt újra el is mosogattam utána. Pedig én nem vagyok tisztaságmániás, de amikor megfogok egy kotlát, és érzem, hogy zsíros, brrr... Nem teszem el úgy a szekrénybe. Nem mondom, hogy ezért szakítottam vele, de a végén már ez is zavart. 27N
2015. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged egy idegbeteg pitsa, menjen el a pszichiáterhez, ha képtelen uralkodni magán.


A mostohaanyám dettó, minden hlyeség miatt üvöltözött mindig, én meg már csak röhögtem magamba. Az a szomorú, hogy ez nem fog változni sosem, hacsak nem megy tényleg terapeutához.


Én a helyedben leültetném, és komolyan beszélnék vele a rám alkalmazott beszédstílusáról, és hogy vegyen vissza,mert bajok lesznek (nyilván nem pofozom fel, bár ha ordít, akkor megérdemel az arcába egy adag vizet).


Mellesleg értelmes ember ilyenért - meg amúgy se - kiabál a másikkal. Ott maradt egy folt... jézusom, kb. fél másodperc letörölni.

2015. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!