Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan lehetne erre frappánsan visszavágni a férjem rokonának?

Figyelt kérdés

Én kicsit teltebb típus vagyok, mindig is az voltam, amellett, hogy rendszeresen sportolok, normálisan étkezem, szóval nem arról van szó, hogy elhagytam magam, vagy ilyesmi. Van a férjem családjában egy nő, valamilyen rokon (nagypapa testvérének a menye, vagy ilyesmi, nem tudom pontosan), és akár hányszor találkozunk, megjegyzéseket tesz, hogy "Hát Te még mindig nem fogytál egy dekát sem" és hasonlók.

Megőrülök tőle, de komolyan.

Most megyünk látogatóba a nagyszülőkhöz, ők egy utcával arrébb laknak, biztos találkozunk, már előre forr az agyvizem, hogy ezt hallgathatom, és nagyon szeretnék valami megjegyzéssel visszavágni neki, hátha leáll végre.

Tudnátok segíteni mit lehet erre mondani?


2015. jún. 23. 12:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
"nem, nem fogytam:( Kérdezni is akartam, nincs e valami jó praktikád, de látom a tied sem vált be" Célozva ezzel arra, hogy nem épp nádszál.
2015. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Nem tudom, de ha egy tizessel idősebb nàlad, akkor ahogy meglàtod, kiàlts fel , h " jaj de jó, h talàlkozunk, kaptam egy csomó ránctalanító termékmintàt, elhoztam neked! "...
2015. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is duci vagyok én mindig azt mondom, hogy az első osztály, mindig párnás!


Aztán még hozzátenném, hogy nem unja-e még, hogy folyton a súlyoddal van elfoglalva? De jó, hogy nagyobb problémája nincs az életben de te már nagyon unod semmi köze hozzá.


Egyszer állj a sarkadra mert azért csinálja mert látja, hogy megteheti.

Egyszer kell csak egy kissé ingerülten vissza vágni és utána látványosan kerülni és átnézni rajta, nem beszélgetni vele, felvenni egy rideg modort vele szemben akkor talán észbe kap.

2015. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%

Mosolyogva mondd a szemébe, miközben vállon veregedet, hogy: "Te meg nem lettél normálisabb!" :D Csontig alázod. :D


Amúgy a nő tökéletes, tip-top csaj? Biztosan nem! Találj rajta Te is fogást, és ha legközelebb beugat, vágj neki vissza!


29N

2015. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
31%

Most nem azért, a legtöbb "oltás" borzasztóan szánalmas szöveg és inkább csak kiröhögteted magad az ilyenekkel.

Én szimplán közölném, hogy senki nem kérte, hogy belepofázzon, törődjön a maga dolgával és otthagynám.

2015. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Rendben, majd beszámolok hogy alakult a találkozás :).

Egyébként nem annyira tip-top nőről van szó, viszont rettenetesen vékony, már-már ijesztően. Lehet hogy kipróbálom a súlyára tett megjegyzést, kíváncsi vagyok milyen hatással lesz rá :D.

2015. jún. 24. 13:28
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor még opció az "és te terhes vagy, vagy csak ettél valamit?"
2015. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!