Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan lehetne erre frappánsan visszavágni a férjem rokonának?

Figyelt kérdés

Én kicsit teltebb típus vagyok, mindig is az voltam, amellett, hogy rendszeresen sportolok, normálisan étkezem, szóval nem arról van szó, hogy elhagytam magam, vagy ilyesmi. Van a férjem családjában egy nő, valamilyen rokon (nagypapa testvérének a menye, vagy ilyesmi, nem tudom pontosan), és akár hányszor találkozunk, megjegyzéseket tesz, hogy "Hát Te még mindig nem fogytál egy dekát sem" és hasonlók.

Megőrülök tőle, de komolyan.

Most megyünk látogatóba a nagyszülőkhöz, ők egy utcával arrébb laknak, biztos találkozunk, már előre forr az agyvizem, hogy ezt hallgathatom, és nagyon szeretnék valami megjegyzéssel visszavágni neki, hátha leáll végre.

Tudnátok segíteni mit lehet erre mondani?


2015. jún. 23. 12:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
"Miért, gondolod/mondtam olyat, hogy szeretnék fogyni?" Mosoly, kérdő tekintet, hosszú-hosszú várakozásteli szünet.
2015. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
"te pedig még mindig nem lettél kevesbe gyökér" :)
2015. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
- A tökéletes testemet elfedem némi plusz kilóval, hogy mások ne érezzék rosszul magukat a környezetemben.
2015. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Csak annyit fogytam, amennyit a te intelligenciaszinted nott.
2015. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2%
Frappáns válaszok, mondjuk csoki majszolás közben ráértek gondolkodni :)
2015. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

és a nőci hibátlan? nincs kapafoga görbe lába vagy vmi?

mert akkor mondhatnád hogy: senki sem tökéletes de inkább legyen rajtad pár kiló felesleg mint olyan görbe orrod lábad/ nem tudom mid legyen mint neki :)

vagy

Úgy gondolod rajtam segítene a fogyás? örülök neki, mert rajtad csak a plasztikai sebész

2015. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda bunko egy no lehet. Amugy az ilyen parasztot nem lehet szofisztikaltan kiosztani, m nem ert belole. Sokkolni kell, h a keves agyaval is fel tudja fogni :D Apamnak szoktak lenni jo beszolasai. Szoval mondhatod neki, h "A ferjem szerint nagy kofferba jo pakolni, ugyheszem agaban sincs fogyni" :D
2015. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
"Én még fogyhatok, de te mikor növesztesz agyat/modort?"
2015. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
te se lettél szebb mióta nem találkoztunk...
2015. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen rokonom. Tudni kell az ilyen emberekről, hogy borzasztó önbizalom hiányosak, és hiúk. A legegyszerűbben úgy tudsz visszavágni, ha a súlyára teszel megjegyzést. Ez foglalkoztatja, itt lát problémát magán, ezért piszkál ezzel másokat.

Tehát, a frappáns válasz:

-Nem sajnos nem fogytam, de látom te meg híztál pár kilót, mi történt?

Mindezt ártatlan képpel, nagyokat pislogva. Tökmindegy, hogy nem hízott valójában egy dekát sem, onnantól fogva napokig ezen fog görcsölni.

2015. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!