Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék "visszavágni"?

Hogyan tudnék "visszavágni"?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy személy, aki mindig is el volt szállva magától, ami annyira még nem is zavarna, de időként elég bunkó megjegyzéseket tesz a külsőmre. Nem érzem magam csúnyának, nem arról van szó, de mégis bánt, és nem értem, hogy miért van úgy elszállva magától... Sajnos muszáj elviselnem, mert a közvetlen családhoz tartozik :(

És az a gond, hogy egyáltalán nem érdekli más, akárkin képes lenne "átgázolni" és épp azért hiába szólok vissza neki, mindig csak én jövök ki rosszul, de szeretném valahogy visszaadni neki, mert nem értem, hogy miért ilyen és nagyon bánt...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 27. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te most feltettél a nevemben egy kérdést? :)

Én is rendelkezem egy hasonló "jóakaróval". Múltkor rendesen kiosztottam, eredmény: most engem utál az egész család.

2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Az én feltételezésem: azért bánt, mert téged lehet bántani. Mert érzékeny vagy rá, mert ugrasz rá, mert pl. itt is megkérdezed. Ez a magatartás süt az emberről, és aki ilyen "lúzer" benyomást mutat kifelé, azt jobban bántják, mert mindegy kiprovokálja magának. De hangsúlyozom, ez csak a feltételezésem. Más ember nem is törődne ezzel, te viszont hiúsági kérdést csinálsz belőle.
2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szard le! Max. a többi rokon előtt fennhangon megkérdezheted,hogy mégis mivel szolgáltál rá erre a "különleges bánásmódra".
2012. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van neki is érzékeny pontja, ezt keresd meg! Ha negatív kritika érne akkor poénosan vagy határozottan közölném, hogy én így szeretem magam, és így szeretnék élni, nekem így jó és a többi ember véleménye hidegen hagy, magyarán kinyalhatják.
2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogyha beszól valamiért, hogy pl milyen szar a hajas, akkor csak mosolyogva mondd szépen, hogy hát igen, de engem így szeretnek. Vagy válaszolj valami frappánsat, ami nem bántó, csak az jöjjön le neki, hogy téged ez nem érdekel, és hidd el, meg fog bolondulni :D
2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én erre annyit válaszolnék,hogy:pedig én szeretek tükörbe nézni.Aztán egy mosoly,és már túl is tenném magam rajta.Ha látszik Rajtad,hogy ezen lelkizel,persze,hogy támadási felületet adsz a másiknak!Az meg,hogy,miért ilyen,egyszerű:a saját nyomoráról és hibáiról akarja elterelni mások figyelmét.Magyarán egy gyökér.A helyedben arra nem méltatnám,hogy foglalkozom Vele.Hidd el nekem,ez jobban fáj Neki,mint holmi gyerekes ,,visszavágás".
2012. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Igen, igazatok van, megpróbálom figyelmen kívül hagyni, amúgy nem szoktam mindig kiakadni, csak egy idő után már sok.
2012. aug. 27. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereknek azzal szoktam kifogni a szelet a vitorlájából, hogy én magam viccelődök magamon.


- Kicsi a melled.

- Igen, mindig orrba is vág a lengőajtó.


- Alacsony vagy.

- Ha egyszer lesz egy törpefelkelés, én fogom vezetni!


- Nagy az orrod.

- Az állatkertben nagy előny, néha én is kapok az elefántok mogyorójából.


- Hájas vagy.

- A tökéletes testemet beburkoltam némi hájrétegbe, hogy mások ne érezzék rosszul magukat a környezetemben.

2012. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!