Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan lehetne erre frappánsan visszavágni a férjem rokonának?

Figyelt kérdés

Én kicsit teltebb típus vagyok, mindig is az voltam, amellett, hogy rendszeresen sportolok, normálisan étkezem, szóval nem arról van szó, hogy elhagytam magam, vagy ilyesmi. Van a férjem családjában egy nő, valamilyen rokon (nagypapa testvérének a menye, vagy ilyesmi, nem tudom pontosan), és akár hányszor találkozunk, megjegyzéseket tesz, hogy "Hát Te még mindig nem fogytál egy dekát sem" és hasonlók.

Megőrülök tőle, de komolyan.

Most megyünk látogatóba a nagyszülőkhöz, ők egy utcával arrébb laknak, biztos találkozunk, már előre forr az agyvizem, hogy ezt hallgathatom, és nagyon szeretnék valami megjegyzéssel visszavágni neki, hátha leáll végre.

Tudnátok segíteni mit lehet erre mondani?


2015. jún. 23. 12:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legjobb, ha azt mondod,h nem fogytam, de látom te eléggé kigömbölyödtél mostanában.

Ha ennyire foglalkoztatja a súly, akkor ezzel biztos telibe találsz.

Ha 40 alatti, akkor még hozzáteheted a végén, hogy csak nem baba?!

2015. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak a válaszok miatt jelöltem be ezt a kérdést figyelésre, de szereztetek nekem egy jó napot xD

Kérdező, szerintem is mindenképp a súlyára tegyél megjegyzést, azzal szivathatod meg a legjobban.

(És mindenképp írd majd le mi lett :D :D )

2015. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%
"irigykedsz" ?
2015. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Én pont így forrok mint Te csak fordítva. Én meg 39 éves létemre karcsú vagyok, és van egy nő ismerősöm, aki minduntalan megjegyzi, hogy sovány vagyok. Szoktam mondani neki, hogy én így érzem jól magam, és örülök, hogy tartom a súlyom. Szerintem ezt Te is mondhatod, mert aki egy alkatra megjegyzést tesz, az szerintem irigységből fakad. Ha valakire nem irigykedik az ember, arra nem tesz megjegyzést.

Vagy mondhatsz vicces dolgokat, hogy: Nem is bánom, hogy nem fogytam, mert most vásároltam be egy jó adagot Calzedonia fehérneműből,ami a páromnak nagyon bejön, és nem akarja, hogy az elkövetkezőkben stílust váltsak.

2015. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

"Hát Te még mindig nem fogytál egy dekát sem"

Válasz:

Igen, nem változott az alakom semmit. Te viszont eléggé kezdesz kimenni a formádból.

2015. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
"Szerencsére nem, én így érzem jól magam a bőrömben és a férjemnek is így tetszek, csontokkal csak a kutyák játszanak"
2015. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
14-es: te meg mondhatod, hogy elkísérjelek valamikor dietetikushoz? Biztos kipróbáltál már mindent, hátha a szakember tud segíteni. Nem is tudom hogy bírod lelkileg ezt a túlsúlyt elviselni, biztos nagyon nehéz lehet vele élni. (Közben sajnálkozó pillarebegtetés:)
2015. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
"Én még lefogyhatok, de te szebb nem leszel."
2015. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Most ne te válaszolj, reagálj hanem te kezdeményezz. :D Mielőtt bármit is mondana, még a köszönés előtt elkezdesz valami hasonlót félhangon mondani: Na gratulálok hányadik hétben vagy a babával? Jajj bocs, elvesztetted az alakod azt hittem, hogy babát vársz. :D


A másik ha csak reagálásra van idő: Igen nem fogytam, de hagyjuk meg te sem lettél szebb. :D :D

2015. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Amint meglátod óriási vigyorral öleld meg és gratulálj, majd: Hanyadik hétben vagy? Kisfiú vagy kislány?
2015. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!