Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti a férjem?

Ezt megteheti a férjem?

Figyelt kérdés
Nemsokára beadjuk a válópert. A férjem azzal fenyeget ha kiteszem a lábam a házból akkor többet nem jöhetek vissza. Muszáj elutaznom a hétvégén, viszont mennyi esély van arra hogy tényleg nem enged be a házba? Ehhez joga van?
2015. jún. 19. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nincs, még vagyonközösségben vagytok.
2015. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Az ingatlan egyébként kinek a tulajdona? Terhelt-e haszonélvezettel?

2015. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem zárhat ki csak úgy, akár rendőri segédlettel is bemehetsz.
2015. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jaj , köszönöm a válaszokat. MEgkönnyebbültem. Én is el akarom húzni a csíkot, de az nem megy két perc alatt.

A férjemé az ingatlan amúgy.

2015. jún. 19. 21:21
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
szomorú hogy a férfiak egy része ekkora fszopó. ugyan ilyen szitu volt nálunk is január környékén mikor elváltak a szüleim.. persze nem tudom a hátteret nálatok, lehet te is hibás vagy hogy idáig fajult, de ez akkor se indok hogy fenyegetőzzünk. pfej. kéne már a természettől egy szelektáció, aztán hulljon a férgese..
2015. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Akkor sem teheti meg. Egyelőre még a felesége vagy.
2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
míg a bíróság nem állapítja meg a tulajdon hova tartozását, illetőleg,nem állapítja meg a válás tényét, addig a drága férjecskéd ha nem enged be feljelentheted ami a válás során előhozható és pórul jár.
2015. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
ha bekövetkezik, mindenképp jelentsd fel és kérj jegyzőkönyvet és ezt használd majd fel szépen
2015. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Biztos hibás vagyok én is, de egy házasságban mindkét fél hibázik. Csak ő olyan bosszuálló típus, de akkor nem teheti meg tényleg.
2015. jún. 19. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Ha a férjedé kizárólag az ingatlan, akkor megteheti.
2015. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!