17evesen hianyzik egy gyerek az eletembol, mit tegyek?
Meguntam az allando bulizast,es azt,hogy minden heten mas fiuval kavargatok.
Minden napom egyhangu es sivar,semmi nem kot le igazabol.
Jovore erettsegizek. Jo tanulo vagyok, de semmi ertelmet nem latom, feleslegesnek gondolom, csak papir kell hogy anyaek cegenel tudjak dolgozni. Anyagilag is nagyon jol elunk szerencsere.
Ugy erzem egy kisbaba kitudna zokkenteni a monotonitasbol,es ertelmet adna az eletemnek, meg ha nem is lenne apja. Bar szerelmes vagyok egy fiuba,o is belem de o 250km-re lakik,evente parszor latom csak es mar nagyon eltavolodtunk egymastol,mert szerinte egy r.banc vagyok es en nem ertem meg,hogy neki milyen szar,amikor mas d.gja azt akit szeret (engem).
Anyueknak is elszeretnem mondani,es 18evesen anya lenni. Szerintetek ez akkora nagy gond?
"meg ha nem is lenne apja" Az hogy lehetséges?
Egyébként meg kamu kérdés, itt a nyári szünet, jönnek az unatkozó kisdiákok.
vegyél kutyát vagy cicát, róla is gondoskodhatsz, és nagyon fog szeretni, hidd el
fiatal vagy még ehhez, ha gyereket akarsz látni, menj játszótérre vagy vállalj bébiszitterkedést
Vállalj bébiszitterkedést a nyáron kicsi gyerekek, babák mellett. Így kizökkennél a monotonitásból, plusz látnád mennyi mindennel jár egy kisbaba.
Meg aztán a gyerekvállalás nem úgy működik, hogy mindegy ki az apja. Akkor te egy hajléktalannal is meg...féltetnéd magad, csak, hogy gyerek legyen? Nem hinném. Stabil háttér kell hozzá, és nem csak anyagilag.
Szerintem a háziállat is nagy, életre szóló felelősség. Én ezt nem javasolnál egy kissé labilis személyiségnek.
És ha megunja, akkor mi lesz?
19: Te teljesen félre érted!
Azzal semmi gond, ha valakinek az a célja, hogy legyen egy szép családja. És az az álma, hogy jó anya legyen.
Na de olvasd már el újra, a kérdező unaloműzésnek szeretne gyereket, akár apa nélkül is. Ráadásul úgy, hogy semmije sincs, ami biztos alapot nyújthatna, a szüleitől függ teljesen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!