Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki, aki...

Segítene nekem valaki, aki ugyanígy van mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de kérlek, akinek van ideje olvassa végig és ha tud tanácsot adni, akkor nagyon sokat segítene. 20 éves fiú vagyok, lassan már 21 leszek decemberben. 6 éves voltam, amikor édesanyám elhunyt autóbalesetben, apa volt a hibás és ezért sosem fogok neki megbocsájtani. Borzalmas gyermekkorom volt, semmi jó nem történt velem. Persze mindez édesanyám elvesztése miatt volt, van, mert őt szerettem a legjobban és erre csak most jöttem rá, mert egy kisgyerek 6 évesen még mit sem tud róla, hogy milyen valakit elveszteni, tudtam hogy már nincs anya, de még nem fogtam fel, csak most, 20 évesen amikor az utcán látom hogy más az anyukájával sétál, beszélgetnek, nevetnek megöleli és sokszor rám tör a sírás bárhol utazom vagy vagyok. Én sosem fogom tudni, milyen egy boldog család, most az anyai nagyszüleimnél vagyok, de itt sem érzem jól magamat, apával nem tartom a kapcsolatot, az ő szüleivel sem. Mondhatni nincs senkim sem, barátaim sincsenek. Gondoltam már arra is, hogy felteszek valami hirdetést internetre, hogy családot keresek vagy nem tudom, biztosan viccesen hangzik, de nekem borzasztóan szükségem lenne egy pót anyára és apára, mindent megtennék értük. A másik pedig az, hogy a sors velem bánik így, holott a légynek sem tudnék ártani, teljesen normális, kedves, barátságos ember vagyok és attól még hogy nincsenek barátaim, majdnem mindenki szeret, mert sokat nevetek, vicces vagyok, nem vagyok bunkó senkivel, nincsenek káros szenvedélyeim, nem járok bulizni, nem iszom, drogozom meg semmi. Azt elfelejtettem írni és lehet, hogy ezért most sokan meg fognak bélyegezni majd, amit most írni fogok, mert tudom, hogy ilyen téren a társadalom nem túl elfogadó. 17 éves koromban jöttem rá arra, hogy meleg vagyok. De aki ismer, az tudja, hogy nekem 2-3 meleg ismerősöm van, nem járok meleg helyekre, nem vagyok lányos kinézetű és amiben én különbözöm a többitől az az, hogy én tiszteletben tartom azt, hogy valakinek barátja, barátnője van és még csak rá sem nézek úgy a másik barátjára hanem inkább örülök neki, hogy boldogak együtt és eszemben sincsen szétszedni vagy bepróbálkozni. Én teljesen máshogyan gondolkodom. Hát nagyjából ennyi lenne, elég sok mindent leírtam, igaz, lenne még miről mesélnem, de akit érdekel, szívesen írok privát üzenetet is. És ha tudtok tanácsot adni, nagyon szívesen fogadom őket. Köszönöm.


20/R



2015. jún. 17. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez nem meleg szexhirdetés, csak gondoltam, hogy ezt is tisztázom, hogy jobban átlátható legyen az eddigi élettörténetem. Mint ahogyan a kérdésben is benne van, arra szerettem volna választ kapni, hogy más is jár e ilyen cipőben, hogy nincsenek szülei és hogy tanácsot kérjek a feldolgozásra.
2015. jún. 17. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Írtan neked privátban
2015. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia! Én 17 éves vagyok, 2 hónap múlva leszek 18. Szüleim soha nem törődtek velem, 40 kg voltam egész eddig mivel nem szabadott ennem sem :) Anyukám 11 hónapja meghalt és mindig sirok miatta. Apámat el kellett hagynom a viselkedése miatt, eddig is fenyeget mindennel. Sokan mondják csúnya vagyok stb. Barátaimat elveszítettem, exem családjához költöztem amit szintén nehéz feldolgoznom, hogy szakított velem. Neked jobb a helyzeted mint nekem szóval inkább maradj magadnak, tudom bunkó vagyok de én többet éltem át mint te, több a tapasztalatom ezek terén, nem fogom azt mondani hogy nem értelek meg mert megértelek csak nekem azért nehéz dolgom van hiszen szeretem apukámat mégis kénytelen voltam elhagyni. Gondold át. Másnak is van ilyen gondja, menj pszichológushoz ő majd segít.
2015. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy apud miatt halt meg anyukád, de biztosan nem direkt csinálta! És most és eddig neki is nagyon nehéz volt! Képzeld el magad aa helyében! Ő rajta szárad hogy meghalt a felesége, a fia otthagyta! Egyedül Ő ért meg igazán és csak nála találhatsz békét és szeretetet!

Sajnálom a történteket részvétem.

Próbálj meg barátokat keresni, ha ilyen jó természeted van! Eléggé szeretethiányos vagy, valamivel meg kellene töltened a "tankod". Kérj meg vkit hogy addig ölelhesd amíg jobban nem leszel! ;D

Jobbulást! Ne legyél szomorú!!

2015. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
#4-es vagyok. Jól lepontozták a véleményem, sebaj. Erről is lenne véleményem. :D Az már jó, ha vannak olyan dolgok, amik ellazítanak, boldoggá tesznek. A tánc egy nagyon jó sport, az önkifejezés egyik legjobb módja. Magam is táncolok, ettől mindig feldobódom. És nem kell az hozzá, hogy valaki profin űzze. A botlábúság sem szégyen e téren. Tarsd meg ezt a jó szokásod. :) A traumákat pedig mindenki máshogy éli meg. Az ölelgetős sztori valóban erős szeretethiányra utal. Igen, az is igaz, hogy csak te tudsz segíteni magadon, de kell hozzá egy lelki társ, aki elindít ezen az úton.
2015. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!