Ez már zaklatás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, másfél éves a lányunk. A kicsi születése után, eltávolodttunk egymástól, nagyrészt az én hibám volt (anyukám sokat tett azért, hogy megrontsa a kapcsolatunk), kidobtam pedig nem tett semmi rosszat. Hetekig nem engedtem, hogy lássa a picit, csak mikor már ügyvéddel fenyegetett. Közben a barátja bemutatta egy lánynak, akivel pár alkalommal találkoztak, de a férjem nem akart kapcsolatot vele. Közben látogatta a picit és ahogy anyukám egyre ritkábban jött, ugy rendeződött a kapcsolatom a férjemmel is (közben pszichológushoz kezdettem járni, ahová a nővérem vitt). 3 hónap után visszaköltözött! A "barátnő" ezt nem tudta elfogadni (7 hónapos a lányunk.nem volt köztük sexuális kapcsolat ezt mindketten elmondták, és azt is megértettem volna ha igen). Eleinte csak a férjemet zaklatta, de mostmár engem is. Eddig csak telefonon és a közösségi oldalakon, de hétvégén a házunk előtt parkolt az autójával és csak akkor hajtott el mikor a férjem hazaért. Én már félek tőle, a barátaink és a férjem szerint nem kellene hisz nem csinált semmit és majd megunja és abba hagyja. De ha eddig nem unta meg, akkor szerintem magátol nem fogja abba hagyni. (Hetek óta tart ez)

Nem akarok hisztizni, veszekedni. Mit gondoltok, feleslegesen problémázok ezen? Tudom, hogy hibáztam és próbálok változni, de ez nekem sok.


2015. jún. 10. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezért símán feljelentheted, mert kimeríti a zaklatás fogalmát.

A feljenetéshez nem kell semmifele kép vagy videó - egyszerüen csak bejelented, hogy mit tesz.

2015. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudja a te telefonszámodat a nőci?


Egy kamerát szerelj fel titokban a házatokra (a férjed, meg senki ne tudjon róla), és azzal simán megfogod csipni.

2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen zaklatás és bizony csúnya vége is tud ám lenni, ha valakinek elszáll az agya.

Amerikában van távoltartási végzés, pont az ilyen esetekre, ami nagyon hatásos és komolyan is veszik ezeket az ügyeket, ha ezt megszegi a zaklató akkor következő alkalommal már le is tartoztatják, de itt Ma-on kétlem hogy van ilyen...

2015. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!