Ez már zaklatás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, másfél éves a lányunk. A kicsi születése után, eltávolodttunk egymástól, nagyrészt az én hibám volt (anyukám sokat tett azért, hogy megrontsa a kapcsolatunk), kidobtam pedig nem tett semmi rosszat. Hetekig nem engedtem, hogy lássa a picit, csak mikor már ügyvéddel fenyegetett. Közben a barátja bemutatta egy lánynak, akivel pár alkalommal találkoztak, de a férjem nem akart kapcsolatot vele. Közben látogatta a picit és ahogy anyukám egyre ritkábban jött, ugy rendeződött a kapcsolatom a férjemmel is (közben pszichológushoz kezdettem járni, ahová a nővérem vitt). 3 hónap után visszaköltözött! A "barátnő" ezt nem tudta elfogadni (7 hónapos a lányunk.nem volt köztük sexuális kapcsolat ezt mindketten elmondták, és azt is megértettem volna ha igen). Eleinte csak a férjemet zaklatta, de mostmár engem is. Eddig csak telefonon és a közösségi oldalakon, de hétvégén a házunk előtt parkolt az autójával és csak akkor hajtott el mikor a férjem hazaért. Én már félek tőle, a barátaink és a férjem szerint nem kellene hisz nem csinált semmit és majd megunja és abba hagyja. De ha eddig nem unta meg, akkor szerintem magátol nem fogja abba hagyni. (Hetek óta tart ez)

Nem akarok hisztizni, veszekedni. Mit gondoltok, feleslegesen problémázok ezen? Tudom, hogy hibáztam és próbálok változni, de ez nekem sok.


2015. jún. 10. 12:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Zaklatásnak minősül 3 an leülnétek megbeszélni a dolgot ,hogy ne foglalkozzon a ti életetekel . Ezen nem érdemes foglalkozni anyádnak az a baja ,hogy boldog vagy sajnos :( .
2015. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lánnyal beszéltél már?
2015. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hét hónapos vagy másfél éves a lányotok?
2015. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Többször is, azt mondja hogy én nem érdemem meg a férjem és, hogy ők boldogokok lehettek volna.

A férjem sok mindent elmesélt neki a kapcsolatunkról, mert szomorú volt és jól esett neki valakivel megbeszélni a dolgokat.

Hibáztam, de neki szerintem semmi köze hozzá!

Volt, hogy találkoztunk az utcán (most már arra gondolok, hogy nem is véletlen találkozás volt), és a férjének azt mondta négyszemközt akar vele beszélni, nekem meg azt fogjam be... Telefonon hívott pár alkalommal és a közösségi oldalon ír.

2015. jún. 10. 13:07
 5/13 A kérdező kommentje:
17 hónapos
2015. jún. 10. 13:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen lemaradt egy 1es bocsánat!
2015. jún. 10. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

ez zaklatás,de magadnak köszönheted, komolyan aki ennyire hallgat az anyjára az meg is érdemli...

én apám sok csúnya dolgot mondott a férjemre(akkor még csak párom) de én visszakézből elküldtem a fenébe.

A csaj dilis max jelentsd fel, hogy legyen nyoma, ha tettlegességig fajulna, mást viszont nem tehetsz, mint szám csere facsebúkról (vagy honnan)meg letiltás.A zaklatásokat a gépen pedig mentsd el mint bizonyítékot.

2015. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

- Igen, zaklatás. Fotó és videófelétellel feljelentheted.

- Sajnálom a férjedet, téged aztán jól kifogott. Szedd össze magad nagyon sürgősen

2015. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A zaklatás részéről nem tudok nyilatkozni, igaából férjednek kéne leállítani, hogy visszament hozzád, nem kíváncsi a társaságára.

Amit te tettél hatalmas butaság volt, ne hagyd, hogy mégegyszer ilyen előforduljon..Ne hallgass az anyukádra, csak a saját érzéseidre.

A lányát meg mindenképpen joga van látni, ezt ha szétmentek se tagadd meg tőle többet.

Remélem tanultál az esetből.


A lányt közösségi oldalakról le kell tiltani, a telefont nem felvenni, hogyha hív. Majd megunja és keres magának mást. De ehhez a férjed akarata is kell

2015. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, tényleg nem bántásból mondom és az nem szégyen, ha valakinek pszichés problémái vannak (nekem is vannak), de az nem lehet, hogy képzeled?
2015. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!