Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmenthető még ez a házasság?...

Megmenthető még ez a házasság? Ti kúzdenétek érte?

Figyelt kérdés

Fèrjemmel 6 éve vagyunk együtt. Van egy 1,5 éves lányunk és egy 1 hónapos fiunk.

Eddig minden jól ment. Mikor a terhességem felénél jártam kb megromlott minden. Minden héten kb 2 szer összevesztünk. Durva dolgokat vágtunk egymás fejéhez. De mióta megszületett a fiunk azóta minden naposak a veszekedések.

Mikor a korházba kerültem anyum jött be vigyázni a lányunkra, de a férjem kidobta itthonról mert ki volt borulva a kv zacc.(épp takarított) ezek a minden napos viták azért vannak mert elvileg anyum tartozik neki 200.000 ft-al. (Csak ő állítja ezt) tény hogy az elején anyumnál laktunk de mondta a férjemnek hogy költözzön el én meg vele mentem, ez nem volt szép tőle de elfelejtettük. És ilyeneket mond hogy anyám meglopott, a gyerekek elől lopta el a pénzt( akkor még meg sem voltak)

Még az a baja hogy nővéremék még ott élnek és nekik is hamarosan születik a gyerkőc és hogy nekik könnyebb lesz anyagilag is meg mindenhogy. Azt tudni kell anyummal nem csipik egymást. Szóval féltékeny szerintem.

ma már reggeltől estig szinte marjuk egymást, nagyon durva dolgokat vágunk egymás fejéhez. Minden nap elmondja milyen dagadt vagyok undorítóan nézek ki, k***a vagyok stb..stb.. szóval nagyon durvákat mond rám. Többször is mondta nem szeret ( majd utána hogy nem komolyan mondja ezeket) undorodik tőlem. Nézzek magamra hogy nézek ki, egy dagadt disznó vagyok.

Én már ezt untam meg hogy így beszél velem. Nem tud egy kedves mondatot mondani, mert mindenben csak a bántás van. Én azért pörölök vele állandóan mert kocsit akar venni és haza ér játszik kb fél órát a gyerekkel és nézi a kocsikat egész estig szinte. A gyerek meg visít utána. Szólok neki erre az a válasza nem tudsz vele foglalkozni?

Látom rajta hogy ki van készülve idegileg. De már én is. Nem akarom hogy a gyerekek is kikészüljenek. Elköltözni sajnos nem tudok.

Van értelme küzdeni ezért a házasságért vagy már menthetetlen. Úgy érzem kezdek kiábrándulni belőle a viselkedése végett.


2015. jún. 6. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nem maradt tisztelet. Engem senki nem k_rvázhatna le, akkor sem, ha utálja az anyámat. Főleg nem napi szinten. De te sem tiszteled őt, ebben egészen biztos vagyok, érezni a szövegből, csak azt nem részletezted, hogy te miket mondasz neki.


Két érett lelkű, felnőtt ember, aki változást akar hozni az életébe, meg tud menteni egy ilyen helyzetet. A kérdés az, hogy ha leültök megbeszélni, képesek vagytok -e felnőtt módjára, őszintén, veszekedés nélkül beszélni. Ha nem, akkor ebből semmi nem lesz, két sérült lelkű gyereken kívül. N31

2015. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Uljetek le es beszeljetek mg. Am ha nem tetszel neki akkor minek csinalt neked gyereket?:0
2015. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudna változtatni a viselkedesen akkor talán együtt maradhatnatok. Én otthagynam amúgy a francba, nehogy már a férjem k.urvazzon le. Esetleg parterapiara mehetnétek.
2015. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A 2.terhesség felénél romlott meg a kapcsolatunk.

Én is mondok rá csunyákat de csak mikor ő rákezdni és azért nem annyira bántóakat mint ő. Egyszerűen már nem tudok normálisan beszelni vele annyiszor megbántott már. Van 2-3 óra mikor elvagyunk beszélgetünk.

Épp ezt szeretném elkerülni hogy a gyerekeknek valami bajuk legyen. Tegnap pl azt kiabálta hogy ütöm a gyereket nem szeretem. Panelban lakuk nyitva volt az ablak mindenki hallotta.

2015. jún. 6. 21:41
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Elmeletileg tartozik anyad neki 200.000-rel? Elmeletileg?

Te errol csak hallomasbol tudsz, vagy mi?

2015. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elköltözni,akkor minden így marad ahogy most van.Ne szólj hozzá egy szót sem,ne veszekedj vele,és nézd meg hogy így is bactat-e.
2015. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

A húgom kislánya 3 hónapos, és náluk is hasonló dolgok voltak. Szintén második baba, a nagylány 2,5 éves. Már szülés előtt is sokat veszekedtek, sokszor hívott fel s. írva. Szinte szóról szóra ezeket mondta neki is (165cm és 73-75kg) szòval ő sokat hízott , de ezt akkor sem így kellett volna elmondania. Az ő férje sportol és ez miatt nem volt otthon soha.

Szóval a húgom egy nagyobb veszekedés után kidobta és hetekig nem engedte haza. Közben ő is valtozott, oda figyel mit eszik és nincs egésznap hálóingben. Én fontosnak tartottam hogy őszinte legyek vele, mert bár a férje is hibás de o is

2015. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

A férjed mellett lett volna a helyed, és nem az édesanyád mellett. Szakadj ki az anyukád "bűvköréből". Add vissza neki a pénzt, fillérre, és kamatra, és húzz egy vonalat.

Kötelességed lett volna a férjed mellett kiállni, és nem élvezettel nézni ahogy "érted küzdenek" a maguk egyszerű módján. És neked kellett volna egy tollvonással befejezni a kialakult helyzetet. Neked családod van, gyermekeid, és a férjed a másik feled, a gyermekeid apja, és nem vagy kisgyerek aki az anyjára rá van szorulva. neked kéne még az édesanyádat is segíteni, nem hagyni, hogy rátok telepedjen, beleavatkozzon az életetekbe és elkezdje a szokásos generációs előadásokat nyomnia.

2015. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Én azt mondom próbáljátok meg megoldani.

Beszéljétek meg, nyugodtan, gyerekek nélkül a dolgokat, lehet most felgyűltek a problémák, vannak nehezebb időszakok.


Egyet borozzatok, szervezzetek csak kettesbe programokat,találjátok meg újra egymást.


Lehet le leszek pontozva, mert itt mindenki olyan gyorsan mondja azt h költözz, vállj el, de szerinem nem szabad ilyen gyorsan feladni.


Énsem tettem, voltak és vannak rossz napok, hetek és hónapok is, de ameddig úgy érzed, hogy van miért és kiért egy kicsit küzdeni, akkor próbáljátok meg.


Sok sikert kívánok

2015. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

A férjed totálisan ki van készülve, pattanásig feszültek az idegei, ami nem csoda, mert alapból két ilyen pici gyerek mellett képtelenség pihenni, és neki nem csak melletted kell helytállni, hanem a munkába is, és már az is megterhelő, hogy a hármotokért ő az egyedüli felelős, az anyagiakat tekintve, mint egy kereső. Már ez is egy olyan teher, ,ami alatt a mai férfiak igen csak rogyadoznak, akkor erre rájön még a hétköznapok munkában lévő elvárása is. Ha még ezt tetézi egy ilyen anyós is, hát csoda hogy nem kap egy masszív idegösszeomlást.

Te vagy a nő, tessék tőrődni vele, beszélgetni, figyelni rá, ha hazaér.

2015. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!