Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető házasság? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető házasság? Vagy lépjek, de melyik irányba?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk házasok 3 kislányunk van, nagyon megromlott a házasságunk az elmúlt két évben! Teljesen eltaszított már magától! Megismerkedtem kettő férfival is bár nem terveztem villámcsapásként jöttek, hozzáteszem egyikükkel sem történ semmi, még is mind a ketten rajongnak értem, és elfogadják a gyerekeket is, és komolyan is terveznének velem! Megváltoztam az elmúlt 3-4 hónapban előnyömre végre mondhatom, hogy Boldog vagyok bár nem így terveztem félre ne értsetek. Így alakult! A férjem az elmúlt napokban viszont teljesen más lett nagyon teper, azt mondja nagyon szeret, figyelmes, meg lep dolgokkal amit eddig 8 év alatt sosem tett. De nem tudom, hogy ez így marad e hosszútávon lelkiismeret furdalásom van most. Az egyik férfi befolyásos orvos, nagyon jó képű, de nem annyira beszédes azaz mindent úgy kell belőle kihúzni, de viszont egy megmagyarázhatatlan dolog húz hozzá, a másikuk egy cégnél dolgozik, nagyon közvetlen beszédes jól érzem magam a társaságában, de nincs meg az a vonzalom iránta. Szívem szerint a férjemmel maradnék! Ha tudnám, hogy ilyen marad mindig mint amilyen most!

2015. márc. 19. 11:47
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 31 évesek! Gyerekük egyiküknek sincs, tehát mind a kettő szeretne közöset, amit én nem szeretnék vagy jelen pillanatban nem!
2015. márc. 19. 11:49
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem volt meg semmi, de mar komolyan terveznek veled??

Gyereket is akarnak?? 8 evig csak a ferjeddel voltal (tetelezzuk fel), most hirtelen 2 pasi is utanad van.

Doki nem mond semmit, de te tudod, hogy mit akar. Furcsa.

2015. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem is hihetetlen elhiheted! Főleg, hogy szinte egyszerre léptek be az életembe, sokat beszélünk, akkor úgy fogalmaznék, hogy a doktor úr kevésbé vicces beszédes, de azt tudja, hogy mit akar! Az egyik azt akarja, hogy költözzünk hozzá, a másik meg most épül házat és azt akarja, hogy költözzünk oda, hát lehet, hogy ,,hülyék" mind a ketten, szerelmesek belém azt mondják!
2015. márc. 19. 12:02
 4/25 A kérdező kommentje:
A gyerek persze úgy került szóba, hogyha úgy alakul, hogy szeretnék e közöset közöseket is!
2015. márc. 19. 12:03
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

"Megváltoztam az elmúlt 3-4 hónapban előnyömre végre mondhatom" Talán az elmúlt két évben is előnyödre kellett volna változni és jobban odafigyelni magadra, kettőtökre, akkor a férjeddel nem ilyen lenne a kapcsolatod.


Ne hidd, hogy három idegen gyereket bármilyen férfi hosszabb távon szívesen a nyakába vesz.

2015. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Semmi komoly nincs köztetek a két másik férfival, akkor feltételezem, hogy a gyerekeidet sem ismerik behatóan, tehát fogalmuk sincs arról sem, hogy mivel hitegetnek, amikor azt mondják, hogy vállalják a 3 gyerekedet.Szegény ember az, aki ígérni sem tud.
2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A férjed tud a két férfiról? A két férfi a férjedről és a másik férfiről?
2015. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem hiszem,hogy 30-év körüli férfiaknak egy három pulyás asszonka a favorit amikor 19-25-éves bombázó csajok is akadnak minden újukra. Ébredj már fel és becsüld meg a férjed még kellesz neki.

40/N

2015. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
a pasik egy punciért a csillagokat leígérik... nem volt még semmi, de majd egy életre terveznek veled? bocs, de naív vagy
2015. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok huszonéves korom elején már majdnem közepén járok! Egyáltalán nem vagyok elhanyagolt, nem látszik meg rajtam, hogy gyereket szültem, nagyon adok magamra! Nem vagyok csúnya! Nem vagyok átlagos! Most nem is az a lényeg, hogy hogy nézek ki, az csak másodlagos, de megfordulnak az utcán ha megyek! :P


Nem csak szexet akarnak abban biztos vagyok! A három gyerek az kicsit necces én is tudom, ők is félnek tőle be is vallották, de igyekeznének ahogy tudnak! A gyerekeimet ismerik!

2015. márc. 19. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!