Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető házasság? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető házasság? Vagy lépjek, de melyik irányba?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk házasok 3 kislányunk van, nagyon megromlott a házasságunk az elmúlt két évben! Teljesen eltaszított már magától! Megismerkedtem kettő férfival is bár nem terveztem villámcsapásként jöttek, hozzáteszem egyikükkel sem történ semmi, még is mind a ketten rajongnak értem, és elfogadják a gyerekeket is, és komolyan is terveznének velem! Megváltoztam az elmúlt 3-4 hónapban előnyömre végre mondhatom, hogy Boldog vagyok bár nem így terveztem félre ne értsetek. Így alakult! A férjem az elmúlt napokban viszont teljesen más lett nagyon teper, azt mondja nagyon szeret, figyelmes, meg lep dolgokkal amit eddig 8 év alatt sosem tett. De nem tudom, hogy ez így marad e hosszútávon lelkiismeret furdalásom van most. Az egyik férfi befolyásos orvos, nagyon jó képű, de nem annyira beszédes azaz mindent úgy kell belőle kihúzni, de viszont egy megmagyarázhatatlan dolog húz hozzá, a másikuk egy cégnél dolgozik, nagyon közvetlen beszédes jól érzem magam a társaságában, de nincs meg az a vonzalom iránta. Szívem szerint a férjemmel maradnék! Ha tudnám, hogy ilyen marad mindig mint amilyen most!

2015. márc. 19. 11:47
1 2 3
 21/25 Bence_ ***** válasza:
Nekem valami fura ebben az emberben.
2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egy fotót küldj már magadról,-még az arcod is kitakarhatod ha akarod,- had essünk mán szerelembe mi is.

Fene se tudja lehet itt is páran fel szeretnék nevelni a fain kis kölköket.

Tehát had ámuljunk....

2015. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy egy végtelenül egyszerű és naiv nő vagy (ne vedd bántásnak), vagy egy unatkozó tini, aki unalmában egy kamu kérdést írt ki. Ha az első, akkor az a válaszom, hogy koncentrálj a férjedre és hozd rendbe a házasságod, mert a másik két pali csak meg akar döngetni (és te bedőlni látszol, szóval ügyesek). Had kérdezzek én is: Hány évesen mentél férjhez?
2015. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nyugodtan rúgd fel a házasságod pár idegen f...-ért cserébe. Komolyan mondom, nem értem az ilyen nőket. Ha a férjed tenné ezt veled, fel lennél háborodva teljes mértékben. Persze...majd ketten is el akarnak venni így ismeretlenül is. Na meg arra lennék kíváncsi, mit mondtál a gyerekeidnek, ki az a 2 idegen bácsi :D Most komolyan :D

E pár sort nőneműként írtam....

2015. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
K
2016. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!