Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető házasság? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető házasság? Vagy lépjek, de melyik irányba?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk házasok 3 kislányunk van, nagyon megromlott a házasságunk az elmúlt két évben! Teljesen eltaszított már magától! Megismerkedtem kettő férfival is bár nem terveztem villámcsapásként jöttek, hozzáteszem egyikükkel sem történ semmi, még is mind a ketten rajongnak értem, és elfogadják a gyerekeket is, és komolyan is terveznének velem! Megváltoztam az elmúlt 3-4 hónapban előnyömre végre mondhatom, hogy Boldog vagyok bár nem így terveztem félre ne értsetek. Így alakult! A férjem az elmúlt napokban viszont teljesen más lett nagyon teper, azt mondja nagyon szeret, figyelmes, meg lep dolgokkal amit eddig 8 év alatt sosem tett. De nem tudom, hogy ez így marad e hosszútávon lelkiismeret furdalásom van most. Az egyik férfi befolyásos orvos, nagyon jó képű, de nem annyira beszédes azaz mindent úgy kell belőle kihúzni, de viszont egy megmagyarázhatatlan dolog húz hozzá, a másikuk egy cégnél dolgozik, nagyon közvetlen beszédes jól érzem magam a társaságában, de nincs meg az a vonzalom iránta. Szívem szerint a férjemmel maradnék! Ha tudnám, hogy ilyen marad mindig mint amilyen most!

2015. márc. 19. 11:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A férjem nem tud róluk, ők tudnak a férjemről és bántja is mindkettőt, hogy belemásztak egy házasságba, nem így tervezték ők sem! Van egy egyéniségem amit nem tudnak figyelmen kívül hagyni.Meg bevallom őszintén jól esik, hogy tetszek a férfiaknak, hogy nem vagyok közömbös számukra! Főleg 3 gyerek után! :D
2015. márc. 19. 13:15
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: nincs köztetek "semmi komoly", de te biztosan tudod, hogy nem szexet akarnak mindketten, hanem fel akarják nevelni egy másik pali 3 (!!!) gyerekét, rájuk keresve, hozzájuk igazítva az életüket. Ez tökéletesen biztos.


Az is tökéletesen biztos, hogy ők már "belemásztak a házasságodba".


És az, hogy ismerik az új palijaid, akikkel "semmi komoly" a gyerekeidet. És ez ugyanaz, mint felvállalni a nevelésüket egy életre.


Az is biztos, hogy a gyerekeid ebben a történetben nem szerepelnek szempontként, hogy ők hogyan élnék meg az esetleges válást, majd hogyan viszonyulnának az új pasidhoz stb. De az fontos, hogy te 3 szülés után tudsz magadnak udvaroltatni és nem vagy "átlagos".


És a férjed? SÉ a gyerekek? És a család? És a szerelem? és a felelősség? Stb?

2015. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

belemásztak?

miben?

kérlek.

fogalmunk sincs hogy milyen egy nő, akinek 3 gyereke van, és akkor majd elvesznek meg egyebek?! kérlek.

én is írogathatom egy öt gyerekes pasinak hogy jaj de akarok öt idegen gyereket nevelni...

naív vagy

2015. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Te akkor most kb 3 pasival kavarsz? És mit szól az egyik pasi a másikhoz? Vagy egyik sem tud a másikról (beleértve a férjed is)? Vagy a férjed pont azért teper mert tudja?
2015. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

"Fiatal vagyok huszonéves korom elején már majdnem közepén járok! "


tehát 25 vagy és 8 éve házas? 17 évesen mentél férjhez?

Persze, hogy a doktor úrhoz húz a szíved...vagy inkább a pénztárcájához!

Kicsit sokat fényezed magad, hogy milyen f..za kis csaj vagy te 3 gyerek után...csak szólok, hogy ezek a pasik kapnak gyerek nélküli 25 évest is...téged csak megdöngetni akarnak.

Mindenesetre az írásod nem egy felnőtt, érett emberre vallanak!

2015. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

:)

könnyű préda vagy, ennyi az egész!

Dugatlan, begyöpösödött 3 gyerekes anyuka, aki él-hal minden apró kis kamu bókért! Nem is kell sok kört futni, ahogy látom, magadtól is hanyatt vágod magad!

2015. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem szívesen, de egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval, pedig nő vagyok.
2015. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Olcsó nő vagy és ez a másik két férfinak is leesett. Az Istenkef...át is leígérik neked, mert jól nézel ki és meg akarnak hágni. Történet vége
2015. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Alkalom lehetett volna rá bőven! :P Csak ennyit! :)
2015. márc. 19. 14:33
 20/25 anonim ***** válasza:
és volt is... :D
2015. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!