Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye az apának a gyerekre?

Van esélye az apának a gyerekre?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. A férjem szüleivel közös telken, de külön házban lakunk. A tulajdonos a férjem, én és a gyerekek (7 éves, 3 éves) csak be vagyunk jelentve oda. Tavaly megcsalt, míg én a kórházba voltam a picivel majd 3 hónapig. Megtudtam de nem bocsátottam meg neki, hogy akkor nem állt mellettem mikor a legnagyobb szükségem / szükségünk lett volna rá. Az is igaz, hogy azóta a csillagokat is lehozná az égről ha tudná, de valamiért nem tudok megbocsátani. Megfenyegettet, hogy a gyerekeket nem vihetem, és mivel a húga jogász sok érvet sorolt fel az mellett miért kapná őket ő. Így én ugy tettem, mintha minden rendben lenne. a spórolt pénzemen vettem egy lakást.

A kérdésem, a gyerekek lakcím kártyáját kicserelhetem, hogy az legyen az állandó lakcimük? Ha már az lesz a lakcimük oda költözhettek velük, még a válókereset beadása előtt (ugy tudom akkor mindketten jogosan tarthatjuk magunknál őket, hisz nincs elhelyezési végzés). Dolgozok a fizetésem 200ezer felett van valamivel. A húgom és a szüleim, nagynéném családja közel és segítenek ha kell.

A férjem családja, gazdag. A két ház egymás mellett.

Van esélye a gyerekekre? Amúgy nem sokat törődik velük, szinte alig volt otthon, leszámítva ezt az utolsó pár hetet...


2015. jún. 5. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, hogy ha trükközöl, akkor te kerülhetsz hátrányba. Azt én is hallottam, hogy szeretik a gyerekeket a megszokott környezetbe hagyni. Tényleg ideje lenne már elfelejteni azt hogy anyának ítélik a gyerekeket, ahol apuka is harcol ott bizony van esély. Szerintem nálatok is van, nem mondom, hogy több mint neked, de van. Én nem javasolnám, hogy kimenj velük külföldre. Tényleg neked lesz bajod ezekből. Én is anya vagyok, és válok is, szóval teljesen megértem, hogy félsz hogy elveszíted a gyerekeidet. Én a helyedben, főleg ha közel van a lakásod, megpróbálnék valami egyezséget kötni, rugalmas láthatással vagy hasonló.
2015. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem marad más, arra is gondoltam, hogy nyaralás címén kimegyünk külföldre (apai nagymamámhoz) és ott hagynám el."


Ezzel aztán végképp megütnéd a bokádat és elvesztenéd a gyerekeket! Ugyanis ez egyértelmüen gyermekrablás a nemzetközi jog szerint is, bárhonnan visszaadnak és te meg mehtesz a börtönbe! EZ KOMOLY!!!


Ellenben ha tényleg közel van a lakásod a mostani lakhelyhez, akkor jó esélyed van a gyerekekre.


Mindenképpen beszélj egy normális ügyvéddel.

2015. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
kerdezo! Eszedbe ne jusson ezekre hallgatni. Ugyvedet keress,majd o segit,de a gyerekek majdnem biztos,h nalad maradnak
2015. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Onnan, nem adnák ki agyerekeket ezt tudom. És vele csak szenvednenek ezt is tudom. Természetesen beszélek a jövő heten egy ügyvéddel is. De semmiképpen nem hagyom hogy bosszúból a gyereket kínozza.
2015. jún. 5. 21:43
 15/15 anonim ***** válasza:

"Onnan, nem adnák ki agyerekeket ezt tudom."


Gyakorlatilag minden országból kiadják a gyerekeket annak a szülönek, akitöl jogtalanul el lettek hozva és a bünös szülöt is! SZóval ebben ne bízz!

2015. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!