Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam anyának, hogy...

Hogy mondjam anyának, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

16éves vagyok,és tegnap óta van barátom(még nem volt:D)...Anya még nem tud róla...És nem nagyon szoktam vele pasis dolgokról beszélni...Hogy mondjam el neki? Gondolom,ugy hogy : anya van barátom... de valahogy rá szeretném vezetni:) ötletek?? ti hogy mndtátok el az elsőt?

16/L


2010. febr. 27. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én így mondtam el: Készülődtem a tükör előtt és anyám megkérdezte hova megyek. És ez volt a válaszom: "Tibihez, mindjárt jön értem" Én 18 voltam, ő volt az első.
2010. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én 14 vagyok, lassan 15. Nekem sem volt még barátom, de nem tudom hogy mondanám el a családnak. Talán csak úgy hirtelen elmondanám semmi rávezetés nélkül, az a legegyszerűbb.
2010. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor másodszor találkoztam a barátommal úgy, hogy már együtt voltunk, anyám rögtön lecsapott, hogy udvarol-e nekem a srác. És mondtam, hogy igen. Ezzel el is volt intézve. Akkor voltam 16, és azóta sem változott a helyzet. 21/L
2010. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szia.


Az én első barátomat a nővérem árulta el anyukámnak, úgyhogy ilyennel nem volt gondom. :-)


A jelenlegi Páromnál egyszerűen csak bejelentettem, hogy:

"Anyu! Képzeld, összejöttem xy-nal." (Ismerte Őt korábbról, mert barátok voltunk előtte.


23/L

2010. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok hangulatromboló lenni, de 1 nap járás után nem feltétlen kell az ilyet bejelenteni, majd ha már együtt vagytok 1-2 hónapja, felviheted bemutatni, hogy "anya, bemutatnék neked valakit vagy elhívnék valakit vasárnap ebédre"
2010. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 napos "komoly" kapcsolatot még nem kell bejelenteni. Ha már pár hete, egy hónapja meglesz, akkor meséld el anyukádnak, addig majx. annyit hogy találkozgatsz egy fiúval, vagy lesz belőle valami vagy nem. Ennyi idősen gyakran már egy hét múlva azt szokták bejelenteni, hogy vége.
2010. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Húúú hát én nem is emlékszem hogy történt. Az első normális kapcsolatom 19 évesen volt és asszem pont úgy "buktam le", hogy hideg esős napon volt randink és felajánlotta, hogy ideadja a kabátját, én pedig megfeledkeztem róla, hogy rajtam van és bejöttem :D Persze itthon azonnal feltűnt, hogy se nem az én méretem, se nem női a kabát, ami rajtam van :D Persze nem volt semmi probléma belőle, csak hát nem épp így akartam elmondani, de jól sült el :D
2010. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem az első barátomnál egyszerűen csak közöltem, hogy "most van barátom", de nem tartottam fontosnak bemutatni, mert tudtam, hogy nem ő az igazi. A mostani kapcsolatomról tulajdonképpen már mindenki tudott, minket kettőnket kivéve :) Anyukám mindig kérdezte, hogy: "most akkor jártok?" Én meg mindig mondtam, hogy: "dehogy is, barátok vagyunk!" Aztán egyszer úgy mentem haza, hogy: "képzeld, járunk!" Anyukám a meglepetés legkissebb jele nélkül mondta, hogy: "Navégre!" Ennek lassan 6 éve. :)
2010. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem kell feltétlen 1 nap után kijelented,hogy "anya,barátom van",de ne is titkold előtte.Mondd azt neki,hogy megismerkedtél egy fiúval akivel ismerkedtek,találkozgattok.

20/L

2010. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha jót akarsz magatoknak és nem egy a nyakatokba lihegő aggódó kotnyeles néha még irígy zsarnokot is akkor



SEHOGY!!


Leygen ez a te titkod!


Egy jó szülő amúgy is észreveszi magától a dolgot és ellát tanácsokkal anélkül hogy kérned kellene.

2010. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!