Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt úgy veletek hogy a...

Volt úgy veletek hogy a problémátokat senkivel nem tudtátok meggbeszélni?

Figyelt kérdés
Éretétek hogy valamit nagyon elrontottatok az életben amit már nem lehet megváltoztatni??Hogy oldottátok meg a helyzetet?
2010. febr. 27. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha nem tudtam valakivel megbeszélni, akkor nem is akartam. Túl sokáig bánkódni meg nem szoktam, megbánásaim is csak ritkán ébrednek. Ilyenkor tudomásul kell venni, hogy úgy lett ahogy lett, és megnézni, mi a legjobb, amit még ki lehet hozni belőle. Ha tényleg semmit (ritka), akkor más dolgok után nézni.
2010. febr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen meg tudtam, de mióta regisztráltam a "gyakori kérdések"-re, azóta már nem is kell gondolkodnom, h kinek mondjam el, ami bánt :)


Beírom ide, megfogalmazom kérdésként, aztán a többiek segítenek, megnyugtatnak, megbeszélik helyettem egymással, sőt még akár össze is vesznek a témán.


Szerintem erre teljesen jó ez az oldal :D

2010. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja.Csatlakozom az előttem szólóhoz.Multkor feltettem egy kérdést.Érdemben beli választ nem kaptam,de jól össze vitatkoztak,hogy én vajon ki lehetek.(MIlyen szereplő a történetben)bocsi kérdező,hogy nem aválasszal kezdtem.Nem régiben volt eg olyan időszak az életemben,hogy senkihez sem tudtam fordulni a gondjaimmal.Nagyon rossz volt,mert én az a kibezélős fajta vagyok.De valafogy mégiscsak túl lettem rajta.Mostmár jobb.
2010. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most sem tudom megbeszélni senkivel :(
2010. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen éreztem már azt, sőt tudom is hogy nagyon elrontottam. De a történteket már nem lehet megváltoztatni, abból a helyzetből kell kiindulni és úgy megoldani a problémákat.

Sokszor most sem tudom kivel megbeszélni, mert vannak olyan problémák, amit az ember nem szívesen beszél meg senkivel, magadban kell elrendezni vagy megoldani.

2010. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek abban,hogy itt érdemes kibeszélni a gondokat.Személyesen sosem tenném,azt hiszem bármikor elsülhet visszafelé,visszaélnének vele meg ilyenek..sosem lehet tudni..
2010. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak hasonló problémáim de nekem inkább ez abból fakadt hogy nem voltak olyan barátaim, ismerőseim akik megértették volna a helyzetem, ezért nem is mondtam el nekik. viszont ez huzamosabb ideig nem jó, volt úgy hogy soxor már úgy éreztem nem bírom el azt a terhet amit a nyakamon hordozok mégsem volt senki akivel ezt kicsit megoszthattam volna.. hiába van egy nagyon jó párkapcsolatom, vannak dolgok amiket vele sem mindig osztok meg,mert tudom hogy vannak olyan szituációk amikor csak magamra számíthatok. eddig mindig talpra tudtam állni valahogy...
2010. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Erre jó ez az oldal. De sajnos hátulütői is vannak, hogy félre "ismernek". Érdemi tanácsot még nem igazán kaptam.
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
74%
Ha senkivel nem tudom megbeszélni, akkor ott vagyok én magamnak. Olyankor hangosan kitaglalom magamban a dolgokat és máris ott a megoldás! Addig kattog rajta az agyam! Ha nagyon kivagyok, olyankor a bőgőroham közepén elkezdek visítozni nyavalyogni ilyenkor elmegy a hangom és utána 1 évig meggondolom, hogy mennyire borulko ki a dolgokon.. :D
2010. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!