Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rohadt TV sorozat miatt...

Egy rohadt TV sorozat miatt megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szerintem megbolondult a feleségem, egy sorozat epizódjait nézi nap mint nap, az itthoni munkáját elhanyagolja, beszélgetni nem lehet vele.

Rá fog menni a kapcsolatunk. Tanácsolnátok valamit?


2010. febr. 26. 21:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Melyik sorozat az?
2010. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ha megint nézi, akkor addig főzz neki valami finomat és vidd oda a TVhez. Ha megette, akkor vigyél egy kis pezsgőt, és valami desszertet (gyümölcsöt vagy csokit), és miközben eszi és nézi a TVt, nyald ki, úgy hogy legalább 3szor elélvezzen!

Így tutira nem fog megromolni a kapcsolatotok!

22/L

2010. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Az Előző is rengeteget ért a témához,látom.Elég közönségesre sikeredett a válasza.
2010. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges, de hatásos. :)
2010. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

14:11

Nálam bejönne! :)

Kár h a hagyományos felosztásban nem ez a pasi szerep (nőktől persze elvárás).

37/N

2010. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Jók vagytok, csak így tovább!

Köszi a válaszokat.

Igen, többen ráéreztetek, év végén megszűnt a munkahelye (17 év után) és most nem tud mit kezdeni a helyzettel. Bepánikolt, és azt hiszi, hogy ezzel most leköti magát. Nem cseszegetem, segítek, amit tudok, de hát nem maradhat így az idők végezetéig!

Ellátnék én minden házimunkát, csak ne a TV előtt ülne, hanem a számítógép előtt és melót keresne.

Nincs igazam?

2010. febr. 28. 21:21
 27/27 anonim ***** válasza:

De igazad van. De nem mindegy hogy hogyan adod ezt neki elő.

Ez még nekem is érzelemmentes, ő pedig a feleséged...

Beszéld meg vele őszintén hogy nem fogod lenézni azért mert nem dolgozik. Az önbecsülés nagyon fontos! Az emberi kapcsolatok titka, éreztetni a másikkal hogy ő mennyire fontos! Igen, ez a titka!

Ne a problémákról beszélj, szóba se kerüljön az amit nem akarsz. Csak arra koncentrálj amit akarsz.

2010. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!