Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rohadt TV sorozat miatt...

Egy rohadt TV sorozat miatt megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szerintem megbolondult a feleségem, egy sorozat epizódjait nézi nap mint nap, az itthoni munkáját elhanyagolja, beszélgetni nem lehet vele.

Rá fog menni a kapcsolatunk. Tanácsolnátok valamit?


2010. febr. 26. 21:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
EGY sorozat megnézése miatt nem szalad a lakás...tehát valószínű, hogy egyébként sem valami jól osztja be az idejét...
2010. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

na várjunk csak..

Romantikus? Szerelmes?

...

Mindenki ezt mondja.. A feleségem megbolondult, ő meg ő tehet róla.. Persze.. Sajnos az esetek többségében mindig kiderült hogy a hiba bennünk van (aki nem így gondolja van hova fejlődnie az önismeretének).

Gondolkozz csak logikusan..

Egy TV hülyeség nem lehet a kapcsolat rombolója. Az ok, a háttér mindig más.

Még pedig a hiba benned van. ha elfogadod, ha nem.

Valószínűleg nem elégíted ki a nőt eléggé, nem érdekled (bocs)..

Kielégítésnél nem a szexre gondolok. Hanem érzelmileg.

Nem beszélgettek el jókat, érzelemdús témákról szerintem ez a baja nem?

Mivel ezeket nem tudom nehéz választ adni..


De hogy mit tanácsolok...

Próbálj ki valami mást. Tehát ha mindig azt teszed amit mindig is tettél ugyan az lesz az eredménye.

Beszélj az érzelmeidről.

És ajánlom neked ezeket a sorozatok, romantikus izéket, szenny filmeket. Miért? Mert sokat lehet belőlük tanulni.

Őszintén mondd meg neki mi a bajod, érzelemdúsan.

Pl. Figyelj hogyha van valami problémád velem vagy mással akkor mondd meg mi az. Tudod olyan rossz érzést kelt bennem amikor nézed a sorozataidat, és nem tudok veled normálisan elbeszélgetni, pedig olyan lenne hogyha közel állnánk egymáshoz. Amikor elutasítasz ilyen módon, borzalmas hogy nem engedsz közel magadhoz. Pedig én szeretlek, jókat szeretnék veled beszélgetni, ha van valami akadálya most mondd meg..

balbalbla.. Lehetőleg átéléssel mondd, és azért persze mégis férfias legyél. Tehát nha.. A csajjal legyél gyengéd . De amúgy alapból pedig legyél kemény, tehát férfias..

kb. ennyi jut most eszembe..


17'F

2010. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal kora ellenére nagyon értelmes véleményt fogalmaz meg az előző válaszadó, érdemes megfogadni!

De nála is jobban igaza van annak, aki leírja, hogy az "otthoni munka" nem csak a feleséged kötelessége, hanem a Tied is. Vedd ki a részed!

Mégis mennyi időt tölt a feleséged a sorozat nézésével? Nem mindegy, hogy napi fél-egy órát, vagy több órát.

A tv-ben nézi, vagy dvd-ről, gépről? (ergo be van-e időhatárok közé szorítva a dolog? Ha a tv-ben nézi, hadd nézze már, az nem lehet pl. több óra.)

Aztán a mi még felmerült bennem kérdés:

Milyen gyakran mozdultok ki, milyen egyéb szórakozása van a feleségednek? Van-e ideje pl. barátokra? Vagy tanfolyamra, vagy eljárni tornázni, vagy akármire, amihez lenne kedve?

Én azt tanácsolom, holnap ülj oda mellé és nézd meg vele a sorozatot. Mondd neki (őszintén), hogy kíváncsi vagy rá, mi az, amit ő ennyire szeret ebben, ezért most megnézed Te is. Ne becsméreld a sorozatot! Ha nem tetszik, azt is kulturált formában fejezd ki. Közben karold át a vállát, húzd magadhoz, simogasd, puszilgasd - régen biztos néztetek összebújva filmet, nem volt teljesen jó? ;) Ha vége, beszélgessetek (lehet tovább ölelni :) Aztán mosogassatok el együtt. Aztán meg --- na de ne én adjam a további ötleteket! ;)

29/N

2010. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, külön köszönöm a két utolsó válaszolónak, hogy ilyen teljességében kifejtette a mondandóját és átgondolom az egészet.

Önmagában nem az a baj, hogy nézi ezeket az általam infantilisnek tartott filmeket, hanem azt hiszem ettől felborult az értékrendje és nem tud fontossági sorrendet tartani.

Aztán az is lehet, hogy én vagyok türelmetlen. Elég sok problémánk van ezen kívül (mint mindenkinek)

Mégegyszer köszi!

2010. febr. 27. 00:18
 15/27 A kérdező kommentje:

21.55-ös, kedves!

Nem ezért nem mész férjhez!

2010. febr. 27. 00:19
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem,ha egy nő elhanyagolja a házimunkát,szalad a lakás,az két okból lehet:egyrészt alapvetően ilyen,másrészt lehet,hogy depressziós,magába fordult,és sem életkedve,sem egyáltalán semmihez nincs kedve.Ennek pedig valami oka van.Valami hiányzik az életéből,ha eddig nem volt ilyen.A sorozattal pótolja mindazt,amit neki hiányzik,ez neki a szellemi rágógumi.Szeretettel és megértéssel kellene felé fordulni.

Persze csak akkor,ha ez csak mostanában jellemzi őt,és alapból nem lusta,vagy kedvtelen,hanem szorgalmas és szeretnivaló.Ha azelőtt is megvolt a hajlama erre a viselkedésre,nem kell csodálkozni.

2010. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Barátok közt?

Jóban rosszban?

2010. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

Bakker miaz hogy ha egy nő elhanyagolja a házimelót akkor vagy ilyen vagy pedig depiressziós,magábafordulós????Öregem..ez a legnagyobb ökörség amit eddig hallottam....nem lehet hogy egszerűen fáradt valaki,azért nem nem mosogat el???Én pl suliba járok,barátom melózik,és együtt élünk..és bizony van hogy későn érek haza a suliból,fáradtan és van hogy másnapra hagyom a mosogatást,rendrakást...nem vagyok se lusta se pedig depressziós..szóval kedves elöttem író,máskor ne írj hülyeségeket..

19L

2010. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19/L,ne engem hülyézz le,hanem gondolkodj!Azt írtam,lehetséges okok:-depis,semmihez nincs kedve,mert esetleg kirúgták,gyesen van,

-alapból lusta

-fáradt az egészhez,igen,ezt kihagytam,és nem állítottam,hogy ez nem lehetséges,csak kihagytam,mert azt nem írta a Kérdező,hogy dolgozik.Szóval Neked is igazad van,nem mondtam,hogy ez nem lehetséges,csak kihagytam.

Légyszíves,tartsd tiszteletben más véleményét,és ne hülyézz le ismeretlenül!Egyébként meg,mikor 12 óra után hazaértem agyárból,akkor is elmosogattam,sőt,24,meg 36 óra után is,természetesen,ha reggel értem haza akkor nem,hanem délutánra hagytam.Szóval ez is hozzállás kérdése.Ha nekem a párommal gondom van,és inkább tévézek beszélgetés helyett,akkor is megfőzök,meg összetakarítok,mert nem vagyok here.

2010. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem hány évesek vagytok és mit néz a feleséged? Pontosan mennyi ideig nézi? Mi nők hajlamosak vagyunk beleszeretni ezekbe az őrült marhaságokba (személy szerint egy véleményen vagyok veled arról, hogy ezek a sorozatok orbitális hülyeségek és csak butítják az embert). Akkor van komolyabb gond, ha az az első. Csak házimunkát csinál a feleséged vagy dolgozik is? És naponta mennyi időt tölt TV előtt? Ha ezeket leírod próbálok egy kicsit bővebben segíteni nektek :)

2010. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!