Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok arra gondolni, hogy...

Szoktatok arra gondolni, hogy azzal a bizonyos "másikkal" hogy alakult volna az életetek?

Figyelt kérdés
Én otthagytam a mostani férjem, egy másik miatt.Aztán mégis kibékültünk, a másik repült.A házasságunk nem a legjobb.
2010. febr. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak olyanoknak jár ezen az agyuk, akiknek nincs minden rendben a jelenlegi kapcsolatukban. Ilyenkor természetes, hogy a jobbat akarnád, de a te döntésed volt, végülis ha mindkettővel sokáig voltál együtt akkor a döntésed is biztos alapokon nyugszik, viszont ha nem akkor nincs is nagyon min variálni.
2010. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezen gondolkodtam ma, mert egy pillanatra felvillant egy emlék és eszembe jutott az a másik. Az egy kiteljesületlen szerelem volt. Nem tudta feldolgozni, hogy én egy jobbmódú családból származok és volt egy kisebbségi érzése, emiatt sokáig csak kerülgettük egymást mindenki tudta, hogy szeretjük egymást, de soha nem jutottunk tovább a csóknál és néhány hétnél. Aztán én elkerültem a fővárosba, ahol szerelembe estem és másik párt választottam magamnak, aztán szétmentünk az én választásom alapján, aztán azon a nyáron tudtam meg, hogy a másik megnősült, azóta sokszor eszembe jut, hogy milyen lett volna, ha most én lennék a feleség.
2010. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint Paula a Mézga családban.:D

Mindenesetre én nem, mert bár elég gyarkran összekapunk a párommal, tudom, hogy sokkal jobban szeretjük egymást, mint "azzal a másikkal". Én boldog vagyok vele, és szeretjük egymást.

27N

2010. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak az gondol erre, akinek valami nem tuti a házasságában.Mint írtam, nem vagyunk egy mintaházaspár.Csak egyszerűen jó tudni, hogy nem vagyok egyedül, más is szokott ilyesmin fantáziálni.
2010. febr. 26. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! :) Ismerős helyzet, dettó ugyanez van nálam is! 5év után hagytam el páromat egy másik miatt (akivel össze is költöztem) de 3 hónap után kibékültem a Régivel és azóta (5 hónapja) újra együtt. Sokszor jár azon az agyam, hogy mi lett volna ha... persze én tudom az okát, hogy mi vonzott a másikban és mi az ami miatt a mai napig is visszavágynék. A fizikai vonzódás. De nem tudnék vele élni...


Sok sikert és tedd túl magad a dolgokon! ;)

2010. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég hülye a férjed,h ezek ut visszavett.Nekem nem kéne az utódom lehasznált nője aki hülyére vett.Mindig arra gondolnék,mikor a másikkal sexelt,és le sem szrt akkor most mitől lennék jó.Egy szavadat sem hinném el,és soha nem bíznék benned.Kutyából nem lesz szalonna.
2010. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nincs olyan, hogy "mi lett volna, ha". Vagy megtörténik valami, vagy nem.
2010. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!