Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyünk túl magunkat...

Hogyan tegyünk túl magunkat szeretteink tragikus halálán?

Figyelt kérdés
Én a mult hónapban talaltam rá édesapámra az iskolából hazatérve a bezárt házunk folyosóján. Szörnyű dolog ez, az ajtót kinyitva egyből rávetődött a fény es fel se fogtam a látványt hirtelen. ő is felakasztotta magát es én voltam aki eloszor ert haza. A látvány minden este elottem van, nem hagy nyugodni. Eloszor olyan volt mintha ott állna mozdulatlanul tartás nelkul aztán ránéztem az arcára Az arca fehér volt piros foltokkal, szája kék es a nyelve is ki volt öltve, a nyaka megnyúlt a lába a padlot érte, a kezei hidegen es kéken lógtak. Ez a kep kísért kísért minden ejjel mikor aludni szeretnek, vagy epp amikor az ajtót nyitom ki amikor hazaérek az iskolából.
2015. máj. 29. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, így nagyon nehéz. Anyukád sem tud semmit? Nem volt valami súlyos betegsége, amit nem bírt feldolgozni, nem keveredett valami bajba, nem volt depressziós? Egyáltalán boldognak látszott veletek?


Fel a fejjel, ez egy nagyon nehéz emlék lesz. Ismerek olyat, akinek öngyilkos lett az apja, de az ismerősöm még olyan pici volt, hogy semmi emléke nincs róla, így őt nem viseli meg, csak tudomásul vette.

2015. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!