Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor létezik vagy nem?

Most akkor létezik vagy nem?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésem van,nem tudom h fogalmazzam.Szóval a férfiakról van szó.Sokszor lehet olyat hallani ha megcsak vkit a férje akkor:"a férfiak ilyenek";""a férfinak ez természetes""minden férfi ilyen,ők így vannak kódolva"...stb.

Most tényleg ők már így születtek,hogy ősztönük a megcsalás,vagy ez csak önmegtartóztatás,és akarás dolga????Véleményem szerint ez az ösztön dolog hülyeség!

Ha egy férfi ilyet tesz akkor azt már indolkoja is:"nem elég volt a szex amit adtál""nem olyan vagy mint amikor megismerkedtünk"...stb sztem az csak egy dolog h ha egy nő nem úgy néz ki mint ismerkedéskor,az egy dolgog h csökken a szex száma.Sztem ezek nem indokok feltétlen h csalás legyen a vége?Vélemény?NORMÁLIS fárfi nem is létezik???


2010. febr. 26. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát, azért, remélem létezik..

Lehet, hogy a ffak hajlamosabbak erre. (feladatuk az utódlás)

A nők kevésbé (bár már láttam karón varjút) feladatuk a család összetartása

De biztosan sok oka van, hogy engednek a csábításnak.

Gondolom, sok függ attól, hogyan nőttek fel, mit láttak otthon

2010. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

á 100% h van. Bár nekem nincs akkora tapasztalatom a felnőtt férfiak terén, mert 18 vagyok... de abban biztos vagyok, hogy vannak nagyon rendes férfiak, akik jó családapák. bár sztem nem a megcsalás a legnagyobb probléma, és nem is igazán értem, miért gondolják az emberek, hogy itt kezdődnek a gondok. Az elhidegülés sokkal nagyobb probléma, ha nem tudnak egymással beszélgetni, vagy ha nem érzik jól magukat egymással!

Remélem, találsz egy rendes férfit, akivel jól fogod érezni magad, és eszetekbe se fog jutni egy másikkal kikezdeni! :)

2010. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp létezik normális férfi, az én párom ilyen. 7 éve ismerem, ő volt nekem az első, és szerintem az utolsó is lesz. Szerencsésnek érzem magam vele kapcsolatban. Tudod az a baj, hogy rengeteg nő az alapján választ partnert, hogy hogy néz ki, és van-e elég pénze. Nos én sem a tárcáját nem néztem, sem azt hogy fullosan jóképű legyen. Sem lakása, sem kocsija, sem márkás ruhája nem volt, most van, és ezt együtt értük el. Ha csalódtál már férfiban, mindenképp gondold át, hogy tényleg mire is van szükséged.
2010. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az embert az emeli ki az állatvilágból, hogy ura ösztöneinek. Azok a férfiak mondják azt, hogy minden férfi megcsalja a párját max. csak tagadja, akik megcsalták a párjukat, és így akarnak védekezni, hogy ők nem tehetnek róla. De igen, tehetnek. Aki nem tud uralkodni az ösztönein, az szerintem ne éljen párkapcsolatban, mert azzal becsap egy másik embert. De amúgy milyen hülyeség az, hogy nem tud uralkodni az ösztönein? Ha én nem tudnék uralkodni az ösztöneimen, minden nem szimpatikus, kellemetlen embert felpofoznék, a gyengébbtől elvenném azt, amije van (pl. kirángatnám a kocsijából és elhajtanék vele), a főnökömet, az elviselhetetlen szomszédomat és az anyósomat leköpném, stb. Mert nemcsak szexuális ösztönök vannak, csak mostanában ezt lett divat hangoztatni - hogy ez mennyire fontos és leküzdhetetlen. Hát egyáltalán nem fontosabb és leküzdhetetlenebb, mint a többi ösztön.


A kulcs szerintem a szeretet. Ha egy pár szereti egymást, együtt oldja meg a szexuális problémáit, hangolja össze az igényeit. Ha ez nem megy nekik, akkor még mindig dönthetnek, hogy a másik iránt érzett szeretet/szerelem/kötődés vagy a szexuális vágy a fontosabb, korrekt körülmények között, a másikat nem megalázva szakítanak/elválnak, és utána lehet mással/egy megfelelőbb partnerrel kielégíteni az eltérő igényeket.


Amúgy vannak normális férfiak is, csak itt a neten is és az életben is mindig csak a nagyhangú megcsalósokat meg a rémtörténeteket lehet hallani, a normálisak meg csendben meghúzódnak :) - ezért tűnhet úgy számodra, hogy normális férfi nem létezik. Pedig létezik. Csak akkor jönnek a nagyszájúak, és ráfogják, hogy á, ő csak megjátsza magát, úgyis megcsalja a feleségét, stb. pedig ez egyáltalán nem biztos.

2010. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Normális férfi nem létezik mintahogy nő sem!Mármint ebben az esetben normálisnak mondható.Az ösztön dolog tényleg butaság az önmegtartóztataás is az szerintem akarat és akaraterő kérdése.Nem egy eseteről tudnék mesélni az ismerőseim köréből amikor férjes nők nyomulnak a nős fériakra nem beszélve a singlikről akiknek az ilyen kapcsolatok vagy csak futó kalandok kifejezetten bejönnek!Mit tesz a férfi?Természetesen legalábbis magamból kiindulva udvariasan hárít!Igen ám ,de ez valamiért feltüzeli a nőket bedobnak mindent!Rádhangolódnak a kedvedben járnak megértik a megérthetetlen vicceid esetleg felvesznek egy szexisebb ruhát mint a felesége egy vadabb parfümöt használ stb.Ha összevagytok zárva egy munkahelyen ugye itt nincs családi probléma,befizetetlen számla gond a gyerekkel a suliban.Hát ennek sokan bedőlnek!A másik fajta férfi aki lámpás házba jár na az otthon nem kap meg mindent esetleg a felesége nem veszi észre,hogy mi a vágya bár itt megjegyezném,hogy eléggé morbidak lettünk és nem is kell,hogy ezt egy NŐ teljesítse úgy,hogy megalázva érezze magát!
2010. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Az én pasim is "normális".


Csak kérdés, ki és mi alapján dönti el, hogy mi az, hogy normális.

2010. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

sztem akérdésemből elég egyértelmű mire értem a "normális"kifejezést.nem?

a többieknek köszönöm a válaszokat :)

ez egy örök elgondolkodtató téma számomra.

2010. febr. 26. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Biztos hogy letezik rendes, csak a kerdes hogy te eppen osszefutsz-e vele, ratalalsz-e az igazira?! Aki orokke huseges lesz hozzad. Ezt meg ki tudja?! Senki.

Olvasd el Csernus A no es A ferfi cimu konyveit, szerintem erdekes lesz szamodra.

2010. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Én ismerek jót is rosszat is...

Pl van egy fiú a legjobb brátom..aki egyszerűen kképtelen hűségesnek lenni.Ugyanis ő az a fajta aki minden nap szerelemes.De mindennap másba.H leül egy lány mellé beszélgetni pl a buszon,rá gondol egész nap...na ez még a jobbik eset,de ha mondjuk elmegy buliba vagy ilyesmi.Na abból van a szarcsi helyzet.És emellett váltig állítja hogy jó a barátnőjével,de jó neki a másikkal is.

NA ennél már csak a bátyám a keményebb akinek 5 éve van nője állandóan megcsalja,de azt mondja az nem megcsalás mert nem érzelemből tette,mert ő csak a barátnőjét szereti,de kell a változatosság.

2010. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Csernus A nő és A férfi könyveit olvastam!!Nagyon jó könyv mind a 2 és érdekes dolgok vannak benne!

Utolsónak:ha én a bátyád bnője lennék olyan változatosságot adnék bátyádnak h leesne a feje... már bocsi :P

2010. febr. 26. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!