Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti példaképként tekintetek...

Ti példaképként tekintetek édesanyátokra? Jó anya (volt)?

Figyelt kérdés

Sajnos engem az élet nem egy mintaanyával ajándékozott meg. Kisgyermekkoromban sokszor vert, valószínű, hogy egészen kamaszkoromig emiatt dadogtam. Elég jól keresett anyám, de azt mindig elherdálta, ránk soha nem költött semmit. Édesapám kiskoromban meghalt. Kamaszkoromban sokáig nem volt télikabátom, kétszer tüdőgyulladást is kaptam.

De nem panaszkodni szeretnék, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan vélekednek az édesanyjukról. Mindig is kíváncsi voltam arra, hogy milyen egy jó anya. Hála Istennek egy fantasztikus férfival ajándékozott meg a sors és célunk, hogy a leendő gyermekeinket boldoggá tegyük és szeretnénk, ha felnéznének ránk.

22N


2015. máj. 16. 20:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Hu...azt hiszem egyedül leszek a válaszommal...

Fantasztikus édesanyám van!Jobbat kívánni sem lehet.

Ő a példaképem,mindenben!Remélem leszek olyan jó anya,mint ő,és az én lányom is a legjobb barátnőjének tekint majd,nem csak az anyukájának.

Már felnőttem,van egy 2 éves kislányom.Igyekszem úgy tenni és olyan lenni,mint anya.

A mai napig sokat találkozunk.Minden nap beszélünk telefonon és heti szinten találkozunk.Olyankor csajos napot tartunk,kávézunk,beszélgetünk,vásárolunk.

Imádom őt!Bármikor,bármiben számíthatok rá és ez így van egészen pici korom óta.Ja és nagyszerű nagymama is a lányom imádja.

Szóval minden téren tökéletes,ő a nagybetűs ANYA! :)

2015. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!