Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre megszabaduljunk tőle?

Figyelt kérdés

Anyukámnak volt 1 élettársa több, mint 10évig. eközben kiderült, hogy az utolsó évekban rendszeresen csalta anyát. Szétmentek,a pasi elköltözött a szeretőjéhez,(mikor a szeretőjénél lakott, csalta anyával) majd miután az kidobta, visszajött hozzánk.(anya ekkor tudta meg hogy kinél is lakott addig, de megbocsájtotta) Nem ment nekik, és a pasi összejött egy harmadik nővel(erről sem tudott anya) és addig ameddig a pasi tudta titkolni anya előtt a kapcsolatát, feljárt anyához éjszakára...) A harmadik nő előtt ezt tagadta. és utána azt mondta anyunak h hagyja őt békén, majd elkezdte hívogatni. Először anyut nem érdekelte, de mostanában anya is hívja őt.


Én ki nem állhatom ezt apasit(nem véletlenül..) beszéltem anyának, hogy hogy engedheti, hogy ennyire kihasználja őt? nem zavarja, hogy ő csak a második? Nincs benne egy csepp büszkeség se?! De akárcsak a falnak beszélnék..


Mit csinálhatnék, hogy végre vége legyen? Engem eléggé kikészít a dolog, -hiszen tudja, hogy utálom, és szinte rosszul vagyok ha már a nevét is meghallom- de úgy látszik fontosabb neki az a pasi, mint a saját lánya:(

Már az is megfordult a fejemben, hogy nem jövök haza, de hát az sem megoldás:S


Köszi, hogy elolvastad


2010. febr. 24. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ez édesanyád élete és nem a tied.

Ha neki ez így jó nem tehetsz semmit.

Nyeld le a békát, mást nem nagyon tudsz tenni, max összeveszni a témán anyuddal. :(

2010. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem nagyon tudsz tenni semmit, ha anyud szereti azt a pojácát, akár a fejed tetejére is állhatsz, nem számít. A szerelem vak :) De azt elhiszem h b.ssza a csőröd.
2010. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!