Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves kor felett törvénys...

20-25 éves kor felett törvényszerű az elmagányosodás, ha valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom. Én már hosszú évek óta nem találok senkit, de azok a barátaim, akiknek komoly kapcsolatuk van és már az összeköltözésen is túl vannak, eléggé el vannak maradva. Sokan már a családalapításnál tartanak, meg az esküvőnél. Én nem akarok csak azért elcsípni valakit, hogy behozzam a lemaradást, de ez így elég pocsék, mintha folyton ugyanaz ismétlődne. Más is így van ezzel már huszonévesen? Hogy a barátok kevesebbet érnek rá, mint eddig és az ehhez párosuló pocsék érzést.

2015. máj. 13. 20:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most leszek 26, úgyhogy kezdek benne lenni a korban. Én is megértem, hogy kevesebbet érnek rá az emberek és szerencsére azt tudom mondani, hogy nem tojnak a fejemre, mert keresnek, csak már nem napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Legalábbis azokkal, akiknek már komoly kapcsolatuk van. Biztos nem lenne ilyen nehéz, ha nekem is lenne komoly kapcsolatom, de most mit lehet csinálni? Ha görcsösen keresek párt, az sehova nem vezet. Úgyhogy inkább keresek barátokat, a párkapcsolatot meg majd hozza az élet. De ez így nagyon megnehezíti, hogy már mindenki a családalapításnál tart az életben...ráadásul törvényszerű, hogy előbb-utóbb mindenki talál párt, tehát ha új barátokat találsz, az se biztos, hogy ők mindig ott lesznek.
2015. máj. 14. 20:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet barátkozni akárhány évesen, emiatt ne aggódj :)
2015. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő igazából. A barátok folyton eltünedeznek, ha képbe jön egy csaj/hapsi, minden életkorban. Legalábbis a többség. Egyébként meg simán lehet barátkozni itt gyakorin is, rengeteg ember ír ki "barát keresős" kérdéseket. Rájuk lehet írni privátban, össze lehet trombitálni így pár embert, aztán programokat csinálni. Mármint ha élőben nehezebben megy a barátkozás és tanácstalan vagy.


Amúgy én csak 22 vagyok, hála égnek viszonylag sok barátom és kedves ismerősöm van, de ha hirtelen valamiért eltűnnének, én sem tudom honnan szereznék újakat. Ugye huszonéves korig végig ott van a suli, ahol mégiscsak össze vagytok zárva pár tucatnyian egész napra, csak találsz barátot idővel, de ez megszűnik.

2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Van benne igazság, amit mondasz. Ilyenkor igazából csak az van meglőve, akinek nincs párja. Sokkal könnyebb volt új barátokat találni a suliban. Így visszagondolva sose hittem volna, hogy ekkora előnye van a bezártságnak, akkoriban utáltam. De így, hogy "szabadok" vagyok, sokkal nehezebb. Másokon is azt látom, hogy a középiskolás, meg általános iskolás barátaikból élnek. Nekem is voltak ott barátaim, de nem voltak tartósak egyáltalán, ahogy vége lett a sulinak, mindenki ment a maga útjára.
2015. máj. 23. 20:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!