Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves kor felett törvénys...

20-25 éves kor felett törvényszerű az elmagányosodás, ha valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom. Én már hosszú évek óta nem találok senkit, de azok a barátaim, akiknek komoly kapcsolatuk van és már az összeköltözésen is túl vannak, eléggé el vannak maradva. Sokan már a családalapításnál tartanak, meg az esküvőnél. Én nem akarok csak azért elcsípni valakit, hogy behozzam a lemaradást, de ez így elég pocsék, mintha folyton ugyanaz ismétlődne. Más is így van ezzel már huszonévesen? Hogy a barátok kevesebbet érnek rá, mint eddig és az ehhez párosuló pocsék érzést.

2015. máj. 13. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az vagy aminek magadat tartod én 26 F vagyok egész éltemben csak 3 hónapos kapcsom volt és semmi bajom.

Az én barátaim meg sürün rá érnek mert ök is kb ilyenek v kockák v olyan is van aki meleg (és nem nem volt semmi olyasmi csak mondom) szal család alapitosdi mindenkinél kilőve.


Ha van időnk azért össze szoktunk járni.

Szal nem vok magányos.

2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan barátokat kéne találni, akiknek kilátásban sincs párkapcsolat...
2015. máj. 13. 21:13
 3/14 anonim válasza:
51%
Normális esetben a harminchoz közel a régi barátságok megmaradnak ugyan de valahogy fényüket vesztik. Szépen lassan mindenki megházasodik, dolgozik, gyereketnevel vagy sajnos meghal. Azért vannak események az évben amikor összejön a banda de ott is csak nosztalgiázás van a régi dolgokról. Max egy egy közös nyári buli de marha nehéz összehozni mindent. Az aki nem pörög a család munka Lakáshitel kombóban előbb utóbb egyedül fogja érezni magát ugyanis ő nem változik még a többiek lassan új életet élnek másik lesznek a témáik
2015. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én pont az ellenkezőjét látom. Sok pár bezárkózik ilyen-olyan okokból vagy kevés ideje jut a barátokra. Persze meg tudom érteni, nekünk is volt ilyen időszakunk (pénz-és időhiány, sok túlóra, továbbképzés, stb.). Én inkább azt látom, hogy akik megházasodnak, vagy tartósabb párkapcsolatban élnek, azok egyre kevesebb időt szánnak a barátaikra.


20-25 éves koromban egyedülállóként pont az jellemezte az életemet (és a körülöttem lévőkét), hogy sok ismerősöm, barátom volt, sokat kimozdultunk, sok programot csináltunk együtt, amire később az embernek annyira már nem jut ideje, ha otthon vár rá egy egész ház, amit rendbe kell tenni, később pedig a gyerekek, stb...

2015. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, így pocsékba mennek a legszebb éveim, úgyhogy nekem nem lesz miről nosztalgiázni.
2015. máj. 13. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
kapcsolatban is lehetsz olyan magányos, sőt még jobban is :(
2015. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, volt benne részem. Pont ezért nem erőltetem.
2015. máj. 13. 22:09
 8/14 A kérdező kommentje:
És azt is látom, hogy sokan vannak még így, mégis együtt maradnak vele. Vagy ha szakítanak, akkor jön a következő.
2015. máj. 13. 22:11
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért 20 felett azért nem mondanám, de 25 valóban az a kor, amikor a baratsag már nem lesz olyan fontos.Sajnos.Az en baratnoim is mar mind kapcsolatban vannak, meg vagy van mar gyerek vagy mar tervezik.Nekem nagyon hiányzik az, hogy csak ugy jovunk-megyunk a varosba, beulunk valahova.Ez mar nincs.
2015. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A magam életében ezt inkább úgy 25 fölött kezdtem el érezni. Az a durva, hogy a szilárdnak hitt barátságaim felbomlottak (30/N vagyok, barátnőkről van szó), mert komoly kapcsolatuk lett. Tudom, ilyenkor mindenki kevésbé ér rá, ezt elfogadom, de itt arról van szó, hogy azóta egyszerűen sz@nak a fejemre.


Nem tudom, mennyire törvényszerű, vagy csak nekem voltak ilyen barátnőim. Rossz volt nagyon.


Most új barátnőket keresek, lehetőleg nem kapcsolatban élőket.


30/N, egyedülálló

2015. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!