Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennénet a helyembe?...

Mit tennénet a helyembe? Megbízhatok a páromba?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog,h a párom üzeneteit megnézem,de muszáj....pedig bízom benne ill. eddig bíztam. 'hónapot most a rokonoknál lakik mert munkahelyet váltott és,h tudjunk kicsit sporolni így egyeztünk meg. Régebben is bele lestem az üzeneteibe azon a bizonyos közösségi portálon és írt egy lány neki. Amig itthon volt nem válaszolt neki,most,h a rokonoknál van leveleznek a lánnyal és engem meg sem említ a leveleibe csak a 8hónapos lányunkat,hogy imádja. Ja és ír olyat is ami nem felel meg a valóságnak. Futtatja magát és érdeklődik van e pasija..... szóval ki mit tenne a helyembe? lepontozók mellőzzetek. köszi
2010. febr. 24. 13:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
csak tudnám, mégis miért lettünk lepontozva.....??
2010. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem áradozna a gyerekéről, ha el akarná csábítani a lányt.
2010. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Vond kérdőre, ne hagyd magad én is ezt tudom csak neked javasolni.

Nálunk is volt már ilyen, megpróbált a barátom hülyének nézni, de nem hagytam magam!!!

(igaz nálunk nincs gyerek)

2010. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Nézd ha fényezi magát akkor biztosan önbizalomhiánya van. Ha melletted nem érzi magát férfinak akkor mást fog keresni. Én mindenképpen azt tenném a helyedbe hogy erősíteném az egóját. Tudom mennyire nehéz két gyerek mellett. Nagyon sokan jól ismerjük ezt a szitut, de a francba a tökéletes családanyával. Borulj ki. Sírd ki magad mondd el hogy neked milyen nehéz nőnek lenni így, és hogy mennyire sokat jelent neked, hogy nélküle már rég a béka feneke alatt lennél. Ettől ő is jobban fogja érezni magát mert érzi mennyire szüksége van a családjának rá és nő az önbizalma. Másrészt Neked is jót fog tenni mert úgy vettem ki a soraidból hogy minden fronton próbálsz tökéletesen helyt állni és tapasztalatból tudom hogy ezt nem lehet. Illetve lehet de akkor előbb utóbb baj lesz és rájössz hogy nem kellett volna. Ne higyj a reklámok és média által sugallt tökéletes női szerepeknek, ne higyj a britt kutatók felméréseinek hogy mi a jó. Merj tökéletlen lenni és akkor élvezni fogod az életed. Ha boldog vagy boldogságot sugárzol és más nőnek nem lesz olyan fénye a környezetedben mint neked.
2010. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

"Tudom nem szép dolog,h a párom üzeneteit megnézem,de muszáj"


hát igen. nem csak nem szép dolog, hanem jogilag úgy hívják, hogy levéltitok megsértése. (Btk.178. §)

2010. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

13:46-os es a kedves apuka a levelezgeteseivel milyen bunt kovet el? Melyik paragrafus vonatkozik az apara?

Gondolom te is levelezgetsz:)))

2010. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a kérdőre vonás és a számonkérés a legrosszabb, amit tehetsz. Ráadásul nem csak az derül ki, hogy olvastad a leveleit, hanem hogy nem bízol benne. Nálam ez kb. a kapcsolat végét jelentené.


A helyedben bazi gyorsan visszaköltöztetném, nincs az a spórolás, ami miatt külön költöznék a páromtól és megfosztanám a gyerekétől (még ha nem is eltiltásról van szó... vagy nem is érdekli a gyerek? mert az más tészta) meg magamtól. Az az egyetlen esélyed, ha megint normális család lesztek.

2010. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

13.27-esnek:

szerintem szuperjó csávónak akarja magát beállitani.Az előbb -utóbb úgyis kiderül h van gyereke,tagadni nincs értelme.Egyébként meg a klasszikus példa:imádom -szeretem a családom,cseppet kilengek,mi bajom lehet??

a másik klasszikus bedőlős duma: jaj,elhanyagol az asszony,és már folyamatba a válás..

ami sose következik be :D

2010. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
ne vond kérdőre. a kutakodás aljas és megalázó dolog (az alázza porig saját magát, aki kutakodik...). sztem annak van igaza, aki azt írta, hogy az egója erősítése a cél. ezt Te is megteheted...éreztesd vele, hogy felnézel rá, számítasz rá, és csábítsd el :) akkor nem is fog eszébe jutni mással levelezgetni :) egyébként tleg nem legjobb módja a csajozásnak a gyerekről áradozni, szóval nem hiszem hogy ez lenne a cél. inkább fel akar vágni egy régi ismerős előtt, hogy neki milyen jól megy...
2010. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
13.25-ös meg fogom írni neked privibe,h mire jutottunk. köszi mindenkinek
2010. febr. 24. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!