Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízhatok benne? :/

Szerintetek megbízhatok benne? :/

Figyelt kérdés

A bátyámról van szó. 3 éve börtönbe került és 2 hete jött ki. Furán viselkedik és jönnek néha a fura barátai is (szerintem megszokta az ottani életet) és nem az, hogy félek tőle...csak más lett és nem szeretem ezt a stílust. A barátnőim is amikor átjönnek és meglátják akkor megkérdezik, hogy "nem fog bántani?". Anya is furán néz rá..persze szereti meg minden, csak szerintem ő is úgy van vele mint én.

Szerintetek meg lehet benne bízni?

16/L


2010. máj. 7. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyenlőre nincs okod szerintem arra,hogy ne bízzhass meg benne.
2010. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk cigányok!
2010. máj. 7. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3év alatt sokat változik az ember. ráadásul ő nem akármilyen körülmények közt volt. nyilván megszokta az agresziót is és azt is, hogy meg kell védenie magát. sok-sok türelem kell hozzá és vissza fog találni a normál kerékvágásba. beszélgessetek, csináljatok közös progikat, ha nem akar menni zárkózzatok a lakásba és csináljatok bármit amihez kedve van. oldani kell benne a feszültséget, baromi nehéz lehet neki is,
2010. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen!! Sztem megbizhatsz benne mig észre nem veszed az ellenkezőjét, mert elvégre mégis csak a testvéred és ki másban biznál meg mint benne. Az első alkalommal miként a bizalom megrendül azonnal leülni és beszélni vele, hogy hogyan tovább.
2010. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapszabály, ha valaki el szeretné felejteni a börtönéveket, le kell számolnia minden ott szerzett "baráttal", ismerőssel. A velük való további kapcsolat nem visz jó irányba. Nem mernék benne megbízni éppen a leírtak miatt. Erről kellene vele elbeszélgetni minél előbb.
2010. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem ne bízz meg benne feltétlen, adj neki kicsi bizalmat, de ne túl sokat. És ne gyanakodj minden kis apró jelre. Neked is biztos vannak rossz kinézetű barátaid.

15/l

2010. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért volt börtönben?
2010. jún. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

talán azért olyan a stílusa,mert szégyenli magát előtettek és bezárkózott


a barátairól nem sokat írtál azon kívül,hogy"furák"


én megpróbálnék nagyon nyitott és elfogadó lenni, hogy érezze: mellette állok, aztán remélhetőleg visszatér az önbizalma a feltétlen elfogadás hatására és újból a régi önmaga lesz

2010. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez hosszú történet...röviden összefoglalva annyi, hogy visszaütött egy rendőrnek és utána elmenekült (a többiről meg nem tudok, de biztos nem csak ennyi volt). A fura haverjait meg szerintem valahol ott szedte össze. Mindegyik ki van gyúrva, meg olyan titokzatosak. Szóval nem lehet eldönteni, hogy mit akarnak és valamikor nagyon bunkók. Meg valahogy látszik, hogy veszélyesek. Én nem tudok velük egy helyen maradni...és az a baj, hogy ő is kezd olyan lenni.
2010. jún. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!