Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennénet a helyembe?...

Mit tennénet a helyembe? Megbízhatok a páromba?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog,h a párom üzeneteit megnézem,de muszáj....pedig bízom benne ill. eddig bíztam. 'hónapot most a rokonoknál lakik mert munkahelyet váltott és,h tudjunk kicsit sporolni így egyeztünk meg. Régebben is bele lestem az üzeneteibe azon a bizonyos közösségi portálon és írt egy lány neki. Amig itthon volt nem válaszolt neki,most,h a rokonoknál van leveleznek a lánnyal és engem meg sem említ a leveleibe csak a 8hónapos lányunkat,hogy imádja. Ja és ír olyat is ami nem felel meg a valóságnak. Futtatja magát és érdeklődik van e pasija..... szóval ki mit tenne a helyembe? lepontozók mellőzzetek. köszi
2010. febr. 24. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Vond kérdőre!
2010. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Megpróbálnék a helyedben változtatni, ismét meghódítani, hogy ne legyen igénye gondolatban sem másra
2010. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképpen kérjed tőle számon!!!!
2010. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagy a baj:S
2010. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk is volt ilyen, mondjuk én kérdőre tudtam vonni, mert én úgy jöttem rá,hogy ott felejtette a gépen egyszer amit írt.

Nekünk is pici volt a kisfiunk ekkor.

Nekem megígérte hogy nem csinál többet ilyet és hogy semmi se volt köztük, nem csalt meg, csak beszélgetett, meg jót tett az önbizalmának hogy ő még mindig kapós pasi és nem "csak" egy férj meg egy apa...

Azóta se bízok benne egyébként, mindig kutatok, utána telefonálok (egy részét megtudja, egy részét nem) de nem érdekel, az ördög nem alszik sajnos...

Ezt leszámítva pedig tornázok hogy ne hízzak el (2 babánk van már) odafigyelek magamra, és rá is,rendszeresen van szex akkor is ha meg kell erőltessem magam (ez nem hangzik túl szépen de egy háztartás, munka és 2 pici mellett leginkább alvásra vágyom) nehogy azt mondhassa azért "kavart mással" mert én elhagytam magam.

2010. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező az mit jelent, hogy futtatja magát?

A kutakodásod oka lehet a bizalmatlanság, vagy megérzés. Nekem is volt már ilyen. Nem tudom mi oknál fogva de rákérdeztem a páromtól, hogy írt e xy, és kiderült, hogy igen, amire ő válaszolt is. Persze én sem szerepeltem a levelezésben, de nem is rólam szólt a törtnét, hanem kettőjükről, de ettől függetlenül engem nagyon zavart. Az én hozzáállásom az ilyen probléma megoldására, hogy kedvesen, elfogadóan, megértően kérdezek, s megkapom a választ, mert nem a félelem beszél a páromból, hanem az őszinteség. Persze a féltékenység sokszor megszólal, s nehezebb is úgy végigcsinálni, de az eredmény mára már olyan jó. Bármi is van megbeszéljük, még ha sokszor fájdalmas is.

2010. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Fene tudja. Az én férjem is írogatott 1 csajnak. Azaz a volt barátnőjével elkezdtek levelezni és valahogy engem sem említett meg, csak a lányunkat, meg mi a helyzet. Ő is kérdezte hogy van barátod/férjed. Ez amolyan mi történt veled dolog volt. Jónéhány levél után nem írtak egymásnak többet. Mondjuk nem titkolta hogy leveleznek, simán megnyitotta előttem a levele, elolvasta és válaszolt. Nem tudom ugyan az e a helyzet. Nem ismeri véletlen a csajt és u.ez a szitu? Nem kell feltétlen rosszra gondolni, de igaz...jó azért résen lenni.

Amúgy meg a pasik hiúak és kell nekik, hogy "na másnak is kellek"... bár ez nőkre is igaz.

2010. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat,le fogok ülni vele beszélni.

kedves 13.15-ös a futtatja magát ugy gondoltam,h fényezi és jól állítja be magát. állás,pénz...stb ami nem igaz:(

2010. febr. 24. 13:19
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
13:15 vok. Nos, ha úgy fényezi magát az az ő óriási problémája, amit önbizalomhiánynak nevezek. Szerintem csak szeretne egy kicsit férfi lenni. Beszéld meg vele, egy vacsi, vagy kávézás/teázás közben, s írd meg mi volt.
2010. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

Huha, mondd meg neki, hogy tudsz mindenrol! Ne hagyd, hogy megcsaljon, lepjel kozbe! Gondolom, hogy tagadni fog, mert miert mondana el neked, hogy levelezget.

De tudod, gyorsan mennek am az ilyen randevuk, ugyhogy siess, es kerdezd meg tole, hogy megis hogy kepzeli a kozos eleteteket?!

Csak azt nem tudom, hogy hogyan tudod megkerdezni tole. Mert ha elmondod, hogy a kozossegi p.-on beleneztel a levelebe, biztos nagyon ki lesz akadva.

2010. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!