Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők/férfiak...

Vannak itt olyan nők/férfiak 30-35 év között, akiknek az eddigi párkapcsolatai mind tönkrementek?

Figyelt kérdés
Mindegy miért ért véget, de komolyan elkezdtek azon gondolkodni, hogy inkább maguk maradnak és nem kell társ?

2015. máj. 11. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok!! :D Mármint hogy eddig minden kapcs-om tönkrement. Viszont nem akarok magamnak maradni, továbbra is szeretnék párkapcsolatot, még akkor is, ha az is valamiért tönkremegy.
2015. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

34 éves koromig így volt, és akkor megtaláltam az igazit :-)

Sosem gondoltam volna, hogy ilyen nagy különbség legyen emberek között, mint a mostani párom még csak a közelébe se ért senki sem... 37/F

2015. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 38 évesen találtam meg az igazit. Bocs hogy válaszoltam, most 44 vagyok már. Addigra jutottam el odáig, hogy meg tudtam magamnak fogalmazni, mik a legfontosabb igényeim a társammal szemben.
2015. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

34 éves férfi vagyok; és igen, a kapcsolataim tönkrementek (nem hibáztatok senkit; nehéz eset vagyok, nehéz velem...).

Már nem is keresek senkit, egyre inkább úgy gondolom/érzem, hogy valaki jól jár, ha nem leszek a társa. :)

2015. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok tönkrement kapcsolat után 8 évig voltam egyedül... nem gondolkodtam azon, hogy nem kell más, egyszerűen csak nem foglalkoztam a pasikkal, és jó volt egyedül. De utána úgy alakult hogy megismertem valakit, aki egyszerűen teljesen más mint az előző pasijaim, és vele nincsenek gondok, minden tökéletes.
2015. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok,nekem is tönkre ment minden kapcsolatom.Háromszor voltam menyasszony,most is van élettársam,de ez a kapcsolat is meghalt.Most csak arra vágyom,hogy végre levegőt kapjak.

De nem akarok egyedül maradni.

2015. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, érdekes téma. Nagyon kíváncsi vagyok a további válaszokra.
2015. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 eszek az idén. Úgyhogy csatlakozom a klubhoz :) Sok kudarcom volt, valamiért rendre elcsúszott valamin. Nekem csak 2 hosszabb párkapcsolatom volt, a többit csak próbálkozásnak nevezném. Mindig volt valami, ami miatt nem jött össze: viszonzatlan érzelem valamelyik fél részéről, hazudozások, eltitkolt menyasszony, ígérgetés, hülyének nézés, lebegtetés...stb. minden volt. Nem adtam fel és nem is fogom. Mindenkinek jár a boldogság!
2015. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

32-től 37 éves koromig éltem (?) egy se vele, se nélküle kapcsolatban, öt szakítással. Akkor egyedül maradtam. 39 évesen találkoztam a férjemmel, 39 évesen esküvő.

Sosem gondoltam, hogy egyedül akarnék maradni. De nem is jöttem volna össze valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül.

41/N

2015. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!