Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok gondolni a volt...

Szoktatok gondolni a volt párotokra? Sikerült túllépnetek?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm elhagyott nemrég, sírtunk mind a ketten ugy váltunk el, nem értem hogy tudta ezt megtenni mikor mindig jol bántam vele. Nagyon nehéz továbblépnem. Nektek mennyi időbe telt túllépni egy kapcsolaton?

Én rengeteget gondolok rá és sokszor eszembe jut. :(


2015. máj. 6. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én is gondolok rá, de én már a kapcsoatban felkészültem erre hogy nélküle fogok élni, mindig volt valami baja velem, mindig talált valami rosszat bennem néha úgy érzem nem is szeretett amikor együtt voltunk sem értettem miért van velem, miért hülyít házassággal és stb
2015. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoktam, de semmi pozitív nem jut róla eszembe. Mindig valami baja volt velem, folyton idegesítettem, szerinte mindig megbántottam és a többi, néha úgy éreztem, csak arra vagyok jó neki, hogy legyen kivel hálnia. Úgyhogy ha eszembe is jut, akkor is hálát adok a sorsnak, hogy vége!
2015. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem kb 1 evvel ezelott..

1 honap alatt rendbe jottem.

2015. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugyanez volt? :(

Hát jó neked hogy elég volt 1 hónap!

2015. máj. 6. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy te jol bantal vele, meg keves egyvhosszantarto, boldog kapcsolathoz. Bizonyara meg friss az elmeny, azert gondolsz ra sokat. En is szoktam a volt baratomra gondolni, fel eve szakitottunk, az elsobidoszak szornsu golt, de most mar ugy gondolok ra, hogy nagyszeru elso kapcsolat volt, orommel emlekszek ra vissza, de annakvis orulok hogy vege lett, hiaba szerettuk egymast, nem lettunk volna boldogok.
2015. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam az utolsó együtt töltött fél év borzasztó volt, konkrétan boldog voltam, hogy vége lett. Aztán két héttel később egy nagyon közeli fiú barátom megalázott, az jobban fájt, mint a több éves kapcsolatom vége.

Néha találkozom exemmel, régebben bunkózott, most már nem köszön. Ez kiábrándít, elszomorít.

Túlléptem gyorsan, de hiányzik valaki mellőlem, ez jobban fáj.

2015. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van akinek évekbe telik.
2015. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szoktam, néha. De nem hiányzik már, örülök neki, hogy vége lett, pedig ő szakított velem és két hétig élni se volt kedvem. Fontos, hogy nyiss a világra, végre koncentrálj magadra, használd ki ezt az időszakot. Nekem ez segített, meg az, hogy összeakadtam rögtön utána valaki mással és teljesen elfelejtettem a volt barátom, annyi új élmény ért abban a pár hétben míg találkozgattunk. Nem volt semmi komoly szándékunk, nem is lett volna egészséges belemenekülni másba, de az a fiú átsegített életem egy másik szakaszába és utána sosem vágytam vissza már a régi életemhez. Nem feltétlen kell, hogy új lány legyen, de ismerj meg új embereket, mondj igent új kalandokra, foglald le magad, találj új célokat. Tudod az semmit sem jelent, hogy jól bántál vele, ettől nektek nem feltétlen kell együtt maradnotok. Minden úgy történik ahogy történnie kell, ha ebben hiszel az sok mindenen átsegít szerintem :)
2015. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!