Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha tudnátok,...

Ti mit tennétek, ha tudnátok, hogy édesapátok pár éven belül meghal?

Figyelt kérdés

Minden nap iszik, mezítlábas cigit szív, a vérnyomása magas, a fogai potyognak, cukorbeteg, de a diétát nem tartja be, inkább inzulinozik, egy maroknyi gyógyszert szed. Vérhígító stb.

És konkrétan le...trágyázza az egészet.

Ízületi és gerincproblémái vannak, a könyökét nem tudja az orránál feljebb emelni.

Néha úgy érzem tudatosan "öngyilkolja" magát.

Mikor megszületett a lányom, azt mondta, még az ált. iskolás ballagásán ott lesz. Most azt, hogy örülne ha az ovist megéri. 59 éves.


2015. máj. 6. 09:43
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem tudom, miért lettünk lepontozva, a válaszadó által felsoroltak elméletben ellentmondanak a listára kerülhetés szabályainak. A gyakorlatban úgy látszik, nem.
2015. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem én pontoztam le senkit.

2-es válaszoló

2015. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van (több) olyan ismerösöm, aki már 20-25 éve van olyan állapotban, mint az apád. Szóval nem biztos egy perdig sem, hogy csak pár évig fog élni.


Másrészt tenni nem tudsz semmit, mert ebben az esetben neked nincs semmi lehetöséged bármit is tenni.

2015. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezt a választ várod, de én csak örülnék, ha apám meghalna.

Hogy te mit tehetsz? Sajnos nem sokat. Felnőtt ember, tisztában van az életmódja következményeivel. Mondogathatod neki, felajánlhatod neki a segítségedet, de ha ő ebből nem kér, akkor kénytelen leszel elfogadni :(

2015. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem saját maga ellen fordult, mintha ő maga is meg akarna halni.
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!