Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Legyen...

Most mit csináljak? Legyen esküvő ezek után?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok.A párom 33éves.Áprilisban lenne az esküvőnk és most kiderült hogy megcsal!Nem tudom mit csináljak?Már minden le van szervezve...az időpont az étterem...mindenki meg van hívva,erre ő ezt csinálja!Persze most azt mondja hogy ez többet nem fordúl elő!De nem is tudom mit tegyek!Szerintetek?
2010. febr. 23. 10:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
8%
szerintem tedd próbára, hogy komolyan gondolja-e. és kérdezd meg tőle, hogy ha az derült volna ki, hogy Te megcsaltad őt, akkor elvenne-e ezek után? lehet bepánikolt az "elköteleződéstől". ha kiderül, hogy tleg őszintén megbánta én adnék neki még egy esélyt...mindenesetre ha most együtt éltek, az esküvőig költözz haza a szüleidhez! van még addig idő a bizonyításra, húzzon bele!
2010. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
Áhh! Ez már az elején el van baszva. Felejtsd el!
2010. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Volt osztálytársammal összefutva mesélte, hogy az ő pasija is megcsalta az esküvő előtt is. Na nem baj, ígérget biztos úgy lesz. 300 fős lagzi, tartott másfél évig mert még 2x előfordult...azaz csak ennyire jött rá. Válóper! Most egy élettársával tök jól elvannak és közös gyerek...minden. Felesleges kört futott és másodjára házasodni sem akar, jó ez így. Ne vesszen el az első esküvő varázsa. Kicsit béna így; én még az első férjemet fogyasztom, de remélem nem is lesz több :)
2010. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy tudat alatt nem akar ő sem esküvőt. Most áprilisban semmiképpen ne legyen. Ne törődj másokkal. Ne szúrd el az életedet amiatt, hoyg ne legyen kínos a helyzet. Ha emiatt belemész, sokkal több kínos helyzet lehet.
2010. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy döntöttél?
2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, hogy a párja belépett és mindenkit lepontozott aki azt írta, hogy a kis p_ö_cs nem érdemel még egy esélyt.
2010. febr. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Megnyugtatok mindenkit hogy nem a "párom"pontozott!:)

Amúgy meg megmondtam neki hogy ez így nem fog menni és menjen oda ahol ezt a fajta viselkedést eltűrik!Én hazajöttem anyumékhoz az esküvő lemondva!Nem volt egyszerü!És közöltem vele hogy mi van és ha ezek után kíván még valamit tenni hogy esetleg visszafogadja tudja hol talál!Azóta nem jelentkezett!Nem baj!Legalább tudom mennyit érek neki!:(

2010. febr. 24. 09:18
 28/30 anonim ***** válasza:

szerintem jól döntöttél, és a bátorságod is példa értékű! Nem mindenki merte volna ezt megtenni, szerintem sokan tűrtek volna, bízva abban, hogy megjavul, nem lesz több ilyen, és nem kell a rokonok elé állni sem, hogy elmarad az esküvő. Meglátod, találsz százszor jobbat nála!

Az írásodból meg látszik, hogy szerencsére nem viselt meg annyira. lépj túl az egészen, én a helyedben elutaznék valahová 1-2 hétre pl. barátnőkkel, ha megoldható :)

2010. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ááááá...!Az agyam eldobom!Ma délután átmentem a cuccaimért a "párom"lakásába és ki van ott na ki??Az új maca!Kis tünci-münci!Tisztra kiakadtam!Üvöltüttem mint a fába szorúlt féreg hogy legalább azt megvárhatták volna míg elköltözöm!Még jó hogy ott volt az egyik ismerősöm és segített lepakolni a kocsimba!Mert kb mindent összetörtem volna!Hát normálisak??Komolyan mondom ezt nem hiszem el!És ne kapjak idegbetegséget!!Húúhhh....még jó hogy megszabadúltam tőle!Ezek után már akkor sem kéne ha egyedül volna!
2010. febr. 24. 16:14
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a döntésedhez és a bátorságodhoz! Látod, a tegnapi események jól mutatják, milyen lett volna, egy életen át! Sose bánd ezt a kapcsolatot! Fogsz te még találni normális, hűséges, szerető társat! A kis tünci-münci meg majd idővel átéli ugyanazt, mint te, ne félj! Ki mit vet, azt aratja!
2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!