Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Legyen...

Most mit csináljak? Legyen esküvő ezek után?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok.A párom 33éves.Áprilisban lenne az esküvőnk és most kiderült hogy megcsal!Nem tudom mit csináljak?Már minden le van szervezve...az időpont az étterem...mindenki meg van hívva,erre ő ezt csinálja!Persze most azt mondja hogy ez többet nem fordúl elő!De nem is tudom mit tegyek!Szerintetek?
2010. febr. 23. 10:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Mikor kellene a legszerelmesebbnek lennie, ha nem az esküvő környékén? És izgatottan várnia, hogy végre hivatalosan is az övé legyél? És csak RÁD
2010. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%

bocs, az előbb elment véletlenül:

gondolnia éjjel-nappal, ha nem most?

Szerintem ha már most így áll a dolgokhoz, nem mélyek az érzései. Nagyon sajnálom.

De még mindig jobb ilyenkor véget vetni egy kapcsolatnak, ami egy megbízhatatlan emberhez köt, mint később, esetleg már gyerekekkel.

Nagyon fiatal vagy még, fogsz te hozzád méltó, hűséges társat is találni. Én nem mennék hozzá és képtelen lennék bízni benne ezután, márpedig ez alapvető egy házasságban.

2010. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%

Ha ezek után hozzámész, félő, hogy máskor is megteszi, és akkor már úgyis oda a büszkeséged, a méltóságod, hiszen egyszer már visszaengedted. Még csak tartani se fog attól, hogy elhagyod ilyenek miatt, mivel hozzámentél annak ellenére, hogy tudtad, mit művelt.

Még szemtelenebbül fogja csinálni. Én inkább keresnék egy korban hozzám illőt, aki ártatlanabb és megbecsül.

2010. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak most fordult elő, és ez nem rendszeres, az szerintem azt bizonyítja, hogy nem egy szoknyapecér, a megcsalásnak pedig oka van. Üljél le vele és beszéljétek meg vagy újíts be valamit, valószínűleg nem elég neki, amit nyújtasz, ezt nem csak én gondolom így, hanem a férfi barátaim nekem is mindig ezt mondják. Ha meg tényleg többször történt, netán nemcsak szex volt, hanem tartósabb viszony (tehát sms-ezés, telefon, randi ugyanazzal a lánnyal, stb), akkor pondolkodás nélkül, azonnal dobd ki.
2010. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%

Én már ma lemondanék mindent, az éttermet, a házasságkötőt, mindent.


Szerintem nem szabad ezzel a férfival folytatnod. nem kellesz igazán a pasinak, ez a helyzet. És ez nem fog változni. Ha hozzámész, majd 5 év múlva ugyan itt fogsz tartani, csak akkor már gyerekkel. Hidd el, vannak olyan pasik, akik a tenyerükön akarják hordozni a nőt, és te is találsz ilyen pasit, csak keresni kell, és nem kínozni magad meg reménykedni egy olyan valakivel aki hazudik, megcsal... Komolyan, ne legyél ostoba!!!


31/N

2010. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
55%
Apámnak anyu egyszer új esélyt adott, anyu mai napig bánja, hogy akkor nem dobta ki. Anyut kihasználja, rosszul bánik vele, és visszaél azzal, hogy anyu sokkal kevesebbet keres, mert csak közalkalmazotti pedagógus, a pénzzel sakkban tartja. Én azt mondom, ne legyen esküvő.
2010. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
20 éves vagy valószínű kívánatos, feszes, gyönyörű, mi lesz két gyerek után, nyúzottan, ha az élet kicsit meggyötör, szerinted ki fog tartani melletted? ismerősék is így mentek bele a házasságba, h ha már így megszerveztük...vége: megcsalás a nászútot.....keress jobbat...azt meg nem kell szégyenként megélni, h lemondtátok az esküvőt, ne másnak akarj megfelelni
2010. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
55%

33 évesen rég ki kellett volna, hogy élje magát!

Ez a férj-jelölt nem úgy néz ki, mint aki az esküvőjére készül..

én egy megcsalást nem viselnék el egy kapcsolat alatt, esküvő előtt meg végképp nem!

2010. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%

ma 11.10!

Épp ez az! Ne az tartson vissza, hogy mások mit szólnak majd! Sokkal jobbat tartogat neked az élet! Legyél bátor, merj lépni!

2010. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
14%

Ne hallgass senkire, csak saját magadra. A szíved megmondja mit kell tenned. Lehet nézni a jó és rossz oldalát a dolognak, de senki nem tudja megmondani, hogy mi a jó neked.

Egy kis női rafkót bedobhatnál, hogy kirúgod és megnézed mennyire akar visszajönni hozzád.

Ha térden könyörög (ami férfi embernek nagyon nehéz dolog) akkor elgondolkodhatsz rajta, hogy mégis visszafogadod, de arra is készülj rá, hogy újból megcsal.

Másfelől minek a házasság ? Fiatal vagy, elér az még.

2010. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!