Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Legyen...

Most mit csináljak? Legyen esküvő ezek után?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok.A párom 33éves.Áprilisban lenne az esküvőnk és most kiderült hogy megcsal!Nem tudom mit csináljak?Már minden le van szervezve...az időpont az étterem...mindenki meg van hívva,erre ő ezt csinálja!Persze most azt mondja hogy ez többet nem fordúl elő!De nem is tudom mit tegyek!Szerintetek?
2010. febr. 23. 10:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tart ki melletted miért akar elvenni? Én nem gondolkodnék, egyből otthagynám! Mi lesz ha terhes leszel? Akkor is majd keres mást? Inkább te keress mást mielőtt késő lesz!
2010. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit szivasd meg hogy tényleg komolyan gondolja e hogy nem lesz több mondjuk ne aludj mellette vagy 1 éjjel ne aludj otthon és ha maj tényleg érzed hogy szívből mondja akkor lehet esküvő
2010. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Én elhajtanám. Az éttermet meg a rokonak le lehet mondani, még mindig jobb, hogy most derült ki a dolog (hogy ilyen), nem amikor már házasok vagytok. A válás macerásabb, mint egy esküvőt lemondani.
2010. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Erre nem lehet alapozni a közös életeteket! Mégis mire számítassz? Még nem is vagy a felesége, de már most is más fewlé kacsingat! Inkább vesszen a lagzi, mintsem boldogtalan legyél egy rossz házasságban! Aki egyszer megteszi, az máskor is megfogja! De lehet, hogy akkor már elnézést sem kér érte! Küldd el a fenébe, amíg nem késő! Találsz te jobbat is!
2010. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Így neki indulni egy házasságnak, nem is tudom...

Te tudod mennyire szereted és hiszel neki, hogy ez nem fordul elő mégegyszer.

A bizalmad iránta, most biztos megingott és rossz, hogy már minden le van szervezve az esküvővel kapcsolatban.

Nem semmi pali!

Szerintem halgass a szívedre és, ha nagyon-nagyon szereted és ezek után még bizalmat is adnál Neki, akkor bocsájsd meg ezt a félrelépést, biztos többé nem fog előfordúlni és már megbánta Ő is.

2010. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

elhagynám.


még jó, hogy most derült ki

2010. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Azonkívül: Tök fiatal vagy! Miért akarsz ilyen korán férjhez menni? Eltolod a fiatalságodat, egy olyan pasi miatt aki már kiélte magát, sőt még most is ezt teszi! Később már hiába bánod! A huszas évek nagyon fontosak egy fiatal lány életében! Most kéne élned, szórakoznod! Hamar elmúlik ám! És 30 évesen már nem lehet ugyanazokat átélni!
2010. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
még az is szerencse, hogy fiatal vagy. még 10* találsz mást helyette. nem érdemel meg téged
2010. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

A válás macerásabb, mint egy esküvőt lemondani.


ott a pont

amugyis öreg hozzád

2010. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Szabadulj meg ettől a szemétládától. Semmilyen trükk nem kell (nem mellette alvás stb). Az az ember, aki egyszer megtette, seperc alatt megteszi másodszorra is. Fiatal vagy, ezer jobbat találsz helyette. Persze mások vagyunk, van akinek a megcsalás nem válóok. Nekem ez nagyon is az, szerintem a másik becsapásával egyenértékű. Tudom, hogy fáj, de én 100% hogy elhagynám!
2010. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!