Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szüleimmel?

Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok (csaj) 6-an vagyunk családban 4 gyerek 2 felnőtt. Apum az soha nem foglakozik velünk , engem szószerint gyűlöl pedig mégcsak nem is csinálok semmit. Mindig mindenből ha vesz valamit én sosem kapok a ,a netemet már azért kihúzza mert nem mentem ki a tesóimra vigyázni (ő SOHA nem figyel rájuk)

Mit csináljak apummal olyan rossz hogy ennyire utál!??

Egész nap csak a gép előtt ül és még köszönni sem köszön!

Anyukám mindig kiabál a tesóimra tisztára idegbeteg , és amikor valami (pici rosszat csinálok) már akkor is leszid és úgy csinálja mintha ebben a korban csak én lennék ilyen pedig elég jó vagyok mert kitűnő vagyok és nem megyek sehova!Egyszerűen nem tudja felfogni hogy már nem vagyok gyerek! Más tinit ilyen idős korában elengedik bulizni?? Mit tegyek? A családom már teljesen kiakaszt!


2010. febr. 22. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hm velem is hasonló volt a helyzet.. Én elmentem koliba 15 vagy 16 évesen. Sztem nem tudsz mit csinálni..
2010. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fakadj ki előttük! Sírjál, meg ordibálj velük, csapd rájuk az ajtót menj el otthonról, te is viselkedj úgy mint ők! Harcolj magadért, ha meglepődnek, űlj le velük beszélni, ha marad a helyzet szerezz munkát gyűjts pénzt költözz el otthonról!
2010. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kifakadás nem biztos h jó ötlet.. Attól függ mennyire agresszívek a szülei, engem simán véresre vertek volna ha ilyet mertem volna tenni.
2010. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Micsoda helyzet! Együttérzésem.
2010. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem elengedenk de velem is ez volt detto ... de oda áltam és megmondtam a véleményem .. 15 lexek márcban. ez tasvaj évelején volt azóta néha éha mehetek bulizni stbb ... te vagy a legidősebb gyerek ?
2010. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ÉN már megmondtam a vélemányem , de hülyének néztem! Többször is sírva fakadtam de apám kihúzta a netem xd!
2010. febr. 23. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:
gonosz... az én apám is ilyen :) engem nem érdekelt én amig nem volt otthon(dolgozott) vissza duktam magamnak mielött haza értvolna újra kihúztam :)
2010. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Nem lehet könnyű. Fontos, hogy mindig tudd, hogy egy fantasztikus lány vagy. Ha mások lennének a szüleid, azok értékelnék azt, hogy kitűnö tanuló és szorgalmas vagy. Biztos lehetsz benne, hogy nem veled van a baj. Tartsd mindig szem előtt a saját érdekeidet, mert ha ilyenek a szüleid, akkor ők biztos, hogy nem fogják helyetted. Elhiszem, hogy vágysz arra, hogy téged is úgy megértsenek és szeressenek a szüleid, mint ahogy az ismerőseidet. Próbáld velük higgadtan, kedvesen megbeszélni a gondokat. Ne hisztizz, mert ha ilyen idegesek a szüleid, akkor azzal csak rontasz a szituáción. Csak az segíthet, ha megsajnálnak, és elhiszik, belátják, hogy tényleg nagyon megbántanak a viselkedésükkel. Ha képtelenek felismerni, hogy helytelen a hozzád való viszonyulásuk, akkor el kell fogadnod őket olyannak amilyenek. Jól teszed, hogy szorgalmas vagy az iskolában. Ezt kell folytatnod.. középiskola.. egyetem.. ahhoz hogy kitörj ebből a helyzetből.

Engem 15 évesen kezdtek elengedni a szüleim szórakozni. Ezt is higgadtan próbáld velük megértetni, hogy bár néha, olyan személyekkel, akiket ők is kedvelnek elmehess valahova. Kezdetben próbálj csak rövidebb időre elkéretszkedni.

2010. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nagyon köszönöm!! :)
2010. febr. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!