Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, vagy csak én...

Megcsalás, vagy csak én reagálom túl? Vagy valami más van mögötte?

Figyelt kérdés

A szüleimnél lakok, de nemrég állandó munkahelyem lett, így állom a saját költségeimet. Ritkán vagyok otthon de egyik nap az egyik nem használt szekrényben kutattam 1 sál után és a kezembe akadt egy csomó levél... konkrétan netes rendelések mindenféle bizsu ékszerekről és cuccokról. Az összes értéke a bélyegek alapján elég sok, mindez 3 hónap alatt. Arra gondoltam, talán anyu vett magának dolgokat azon a pénzen amit régen nekem adott zsebpénzt, de ez annál jóval több. Meg az, hogy minden egyes dolgot, amit eddig elköltött, egy helyre rakott, borítékokat, mindent stb. és elkönyveli az utolsó centig (szakmai ártalom). Ám ezek nincsenek benne a könyvelésbe, vagyis dugdossa apám elől. Az is feltűnt, hogy mostanában sokkal vidámabb, valahogy máshogy viselkedik, régebben mindig morcos volt.

Viszont sehol semmit nem találtam róla, hogy lenne valakije, nincs gyanús telefonálás stb. a munkahelyén 9-5-ig van és pontosan haza is ér. Lehet, hogy csak ilyen változókori pánik? Mik a jelei a megcsalásnak, lehetnek ezek?


2015. máj. 4. 01:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, anyukád klimaxol és rátört a kapuzárási pánik, és elkezdett foglalkozni magával.


Ha a titkos randikhoz kéne a bizsu, akkor tuti nem lennének a szekrényben a számlák.

2015. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most én vagyok a rossz, amiért volt merszem azt írni, hogy túl sok filmet nézel? Azt hittem, érdekel a véleményünk, azt kérdezted, hogy vajon te reagálod-e túl. Az én válaszom pedig: igen. Én ha megcsalnék valakit, nem a családi otthon egyik mindenki által hozzáférhető szekrényében tartanám a bizonyítékot. Azok a bizsuk ajándékok is lehettek, vagy bármi. Lehet, hogy pl a munkahelyén vette valakinek, vagy nem ő vette, nem neki kellett lekönyvelnie, ezért nincs nyoma. Annyi magyarázat van, mielőtt fejjel belerohanunk a megcsalásba. De igaza van itt fentebb egy hozzászólónak is: ha ennyire zavar, hogy beleszólunk és minősítjük a dolgot, minek teregeted ki? Menj oda anyádhoz, és kérdezd meg.
2015. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"És igenis dugdossa, mert az a szekrény nincs szem előtt és apám sose nyúl bele, én is egy évben ha egyszer... "


Te hol tartanád a helyében? A konyhaasztalon? És körbevinnéd a szomszédoknak is, hadd lássák? Nem dugdossa, csak ott tartja szerintem. Ahogy 100 emberből kb 99 ott tartaná, az a maradék egy meg kivágná a kukába.

2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!