Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, vagy csak én...

Megcsalás, vagy csak én reagálom túl? Vagy valami más van mögötte?

Figyelt kérdés

A szüleimnél lakok, de nemrég állandó munkahelyem lett, így állom a saját költségeimet. Ritkán vagyok otthon de egyik nap az egyik nem használt szekrényben kutattam 1 sál után és a kezembe akadt egy csomó levél... konkrétan netes rendelések mindenféle bizsu ékszerekről és cuccokról. Az összes értéke a bélyegek alapján elég sok, mindez 3 hónap alatt. Arra gondoltam, talán anyu vett magának dolgokat azon a pénzen amit régen nekem adott zsebpénzt, de ez annál jóval több. Meg az, hogy minden egyes dolgot, amit eddig elköltött, egy helyre rakott, borítékokat, mindent stb. és elkönyveli az utolsó centig (szakmai ártalom). Ám ezek nincsenek benne a könyvelésbe, vagyis dugdossa apám elől. Az is feltűnt, hogy mostanában sokkal vidámabb, valahogy máshogy viselkedik, régebben mindig morcos volt.

Viszont sehol semmit nem találtam róla, hogy lenne valakije, nincs gyanús telefonálás stb. a munkahelyén 9-5-ig van és pontosan haza is ér. Lehet, hogy csak ilyen változókori pánik? Mik a jelei a megcsalásnak, lehetnek ezek?


2015. máj. 4. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy valamely napokon nem megy be dolgozni,és helyette mást csinál. Ha szabin van,vagy betegállományban,nem is feltünő a fizetésén se.
2015. máj. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség!

Ez max. vásárlási mánia, nem megcsalás.


Észnél vagy? Két bizsu karkötővel csak meg valaki valakait? :D

2015. máj. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Erdekes, nekem az jutna eszembe, hogy apukád vásárol masnak. Enyem azt csinálta regen.De egyébként ne aggódj túlságosan.
2015. máj. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah, hat eleg messzemeno kovetkezteteseket vontal le. Eloszor is, en soha nem voltam ekszeres tipus, de egyszer az egyik baratnom ajanlotta, hogy rendeljek en is ebayrol bizsukat, mert tok jo aron vannak. Aztan vegul ugy rakaptam, hogy itt van egy halom bizsu, amit nem is hordok, de mivel nem akarom, hogy parom lecsesszen, ezert en se ujsagolom el neki, hogy vasarolgattam, hanem ha feltunt neki, hogy uj ekszerem van, akkor azt mondtam, hogy regi, csak eddig nem volt rajtam. Szerintem anyukaddal is ez van. En beleuntam kis ido utan, valoszinuleg o is bele fog. Nem kell ilyenek miatt gyanusitgatni :)
2015. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
HA neked az, hogy anyád (agy apád) rendelt egy csomó bizsut, annyit jelent, hogy megcsalja a társát, akkor veled vannak inge komoly problémák!!!!!
2015. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

Retyerátor fenn az égen, hazafelé szálldogál.

Vándorbottal a kezében.....

2015. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizsuval se csajozni, se pasizni nem lehet. A szekrényben volt, tehát nem is volt eldugva. Ha valakinek titkos élete van, azt nem a szekrényben rejtegeti. Anyud vett magának és talán apukádnak egy-két cuccot. Ennyi. Túl sok filmet nézel.
2015. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Többen félreértették a helyzetet, mert titokzatosan és félreérthetően fogalmaztál. Anyád vásárolt és arra gondolsz, hogy megcsalja apádat. Ne ártsd bele magad más emberek magánügyeibe ! Hiába a szülőanyád, azért ő is önálló nő, akinek lehetnek olyan érzelmei, amiket nem köt a családtagjai orrára. Tartsd ezt tiszteletben, mint egy idegen személy esetében, ettől még szeretheted.
2015. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó... egy szót nem szóltam senkinek. Nem értem minek kell oltogatni itt mindenkinek. Nem volt anyám eddig ékszermániás, soha semmit nem hordott a jegygyűrűjén, olyan szinten. Most meg felvesz ezt-azt (de még felét sem annak, amennyit rendelt). Azért fordult meg a fejemben az egész, mert annyira máshogy viselkedik. Nem velem vannak a problémák... csak mert feltűnik, hogy egy családtag szögesen megváltozott? És igenis dugdossa, mert az a szekrény nincs szem előtt és apám sose nyúl bele, én is egy évben ha egyszer... de tényleg, értelmetlen is itt bármit kérdezni, mert mindig a kérdező a buta és igen, nehogy beleártsam magam "más dolgába", mert igen, jó az, ha a családban sunnyognak, meg dugdosnak egymás elől dolgokat a családtagok, amikor eddig nem így volt... szerintem a szörnyű gond az veletek van, ha szerintetek ezek a dolgok normálisak.
2015. máj. 4. 13:11
 10/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Azt mondd már meg, hogy ha nem szereted a sunnyogást, akkor mialotúroért minket kérdezel, ahelyett, h anyukádat kérdeznéd? Lehet, h most éli a "kirepült a gyerek, költhetek magamra " korszakát....
2015. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!