Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyedül lakni?...

Miért jó egyedül lakni? Pozitívumokat kérnék!

Figyelt kérdés
Az élet úgy hozta,hogy 10 év után egyedül fogok élni,illetve párkapcsolatom sincs . Megmondom őszintén eléggé félek,de próbálom a jó oldalát nézni,pl nem szól bele senki semmibe. Tudnátok még egy kis bátorítást,vagy tapasztalatokat írni ?:)
2015. máj. 2. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én imádtam egyedül intézni a dolgaimat.

- Senki nem szól bele, hogy mikor mit csinálsz

- Tök jó érzés, hogy el tudod látni saját magad

- Sikerélmény, mikor az első kaja, amit főzöl, finomra sikerül

- Senki nem akar másfajta rendet, vagy tisztaságot látni körülötted, mint amilyet te csinálsz magadnak, és neked sem kell más kupijával együttélned

- Nem kell másokhoz igazítanod az életed (max. csak a szomszédok szintjén)

- Nem kell senkivel megosztanod a vizes blokkot, ami azért néha jól tud jönni:D

- Magadnak felelsz, és senki másnak

- Olyanra rendered be a leakiest, amilyenre award, a saját cuccaid lesznek körülötted

- Bármikor pihenhetsz, alhatsz


Mindent egybevetve a szabadság érzése szerintem nagyon klassz.

2015. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17-es, mi is ezeket nézzük, a férjemmel együtt szoktunk néha x-boxozni, Trónok harcát, Breaking badet meg Better call Saul-t nézni, sőt, még a Top gear-t is, pedig aztán én nem vagyok oda a kocsikért. Mikor összejöttünk, nem sokat tudtam a számítógépes játékokról, se a különböző programnyelvekről, ahogy ő sem a pszichológiáról, vagy a horgászásról. Ő elektronikus zenét hallgatott, szinte semmi énekes résszel, 1 órás mixeket, én a 3 perces slágerzenéket szerettem. A felsoroltak közül egyik sem okozott semmiféle gondot a kapcsolatunkban, mert mindketten kíváncsiak voltunk és vagyunk a másik világára, így szép lassan kialakultak közös szokások, és formáltuk egymás ízlését és hobbiját is. Annó nem sokat értettem abbl, hogy mit dolgozik, sokszor kellett megkérdeznem, hogy meséljen róla, mondja el, miket csinál, és ma már én is el tudom mondani, ha kérdezi valaki, és képben vagyok nagyjából azzal is, hogy hol tart egy adott projektjük a cégnél.


Ha felvállalod saját magad, az nem kell, hogy mindenkinek szimpatikus legyen, elég, ha annak az egy embernek az, akivel utána közösen élitek le az életetek.

2015. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
És még az 5-ös hozzászólásra: lehet, hogy azt gondolod, hogy ritka ez, pedig sokkal kevésbé az, mint gondolod. Mi mindezt megtehetjük a férjemmel, és az ismeretségi körünkben is nagyrészt ilyen párokat ismerek. Kompromisszum persze kell néha, de olyan nő is van, aki nagyon jól tud alkalmazkodni.
2015. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!