Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyedül lakni?...

Miért jó egyedül lakni? Pozitívumokat kérnék!

Figyelt kérdés
Az élet úgy hozta,hogy 10 év után egyedül fogok élni,illetve párkapcsolatom sincs . Megmondom őszintén eléggé félek,de próbálom a jó oldalát nézni,pl nem szól bele senki semmibe. Tudnátok még egy kis bátorítást,vagy tapasztalatokat írni ?:)
2015. máj. 2. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Több időd jut a barátokra, hobbikra, könnyebben szerezhetsz új ismeretségeket, új érdeklődési köröket. Többet utazhatsz, hiszen független vagy (oda mész és akkor, kötöttségek nélkül, amikor akarsz, nincs anyós-após-sógor-sógornőlátogatás, stb...).


Azt főzöl és akkor amikor akarsz, ott hagyod szét a kupit ahol akarod és akkor takarítod el, amikor kedved van :)

2015. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell beszámolnod senkinek, hogy mikor, hova és kivel mész, azt viszel haza, akit akarsz, senki nem csesztet, ha kupi vagy kosz van.
2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kényelmes.

És az ember olyan állat, akinek saját territóriumra van szüksége. Ez nagyon megnyugtató lesz neurobiológiailag. Boldogabb leszel. Kritizálni senki sem fog.:)

2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell alkalmazkodnod senkihez semmiben.


Csak azt engeded be a lakásba, akit te akarsz.


Jobban elférsz az ágyban.:-)

2015. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Veterán agglegényként 10 éve egyedül élek. Sose éltem a szüleimen kívül senkivel, így kicsit más aspektusból azt tudom elmondani mi az amitől félek ha egyszer nem egyedül élek majd:


1. nem tespedhetek kedvemre amikor akarok. Nem csinálhatok pl trónok harca maratont (most mondtam valamit) csakúgy egy hétvégén mert az akivel együtt élek nekiáll magyarázni valamit hogy ez hülyeség meg ilyenek.

2. Nem találhatom ki hogy én most fogom magam és elutazom Új-Zélandra teszem azt, vagy körbebiciklizem a Balatont szombaton mer "Há hülye vagy? nem mész te sehova"

3. és ez a legnagyobb félelmem: Nekiáll osztani hogy mire mikor hogy költhetem a pénzem amit megkerestem.

Elképzelni se tudom milyen lehet az hogy valaki leoszt mert most elköltöttem 50 ezer forintot csak úgy valamire.


Nos, gondolom újdonsült szingliként a fentieket mind megteheted, ami pozitívum :)


28/F

2015. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz amit akarsz, amikor csak akarod, például ha éjjel megéhezel, nekiállhatsz főzni fölkapcsolva minden lámpát, senkit sem fog zavarni, azt nézel a tévében amit akarsz, mászkálhatsz pucéran, lehet otthon kupi, olyan lesz a lakás amilyennek te akarod, senki sem ébreszt fel, hallgathatod a kedvenc zenéidet hangosan, akkor jössz-mész amikor kedved tartja, az van amit te akarsz.

Nagyon kényelmes, az egyedül lakás nem egyenlő a magányossággal:)

2015. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5-össel egyetértek, én sem éltem még senkivel, és ugyanezektől félek.
2015. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csak én nő vagyok.
2015. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha fogyókúrázni készülsz, az nagyon jó. Csak olyan ételt viszel be a házba, amit magadnak megengedsz. Mert ha más is van otthon, könnyen megkívánhatod a másiktól, és becsábulsz.
2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell alkalmazkodnod senkihez. Akkor nézel tv-t, akkor alszol, akkor eszel, akkor főzöl, akkor olvasol felkapcsolt villany mellett, amikor csak akarsz. Nem függ mástól az, hogy hogy jössz ki egy hónapban a pénzből, arra költheted, amire akarod (pl. nem kell azt a csokit venni, amit a másik imád, te viszont nem, pl.. vagy ha dohányzott a másik, te meg nem). Nincsenek viták. Te döntheted el a dekorációt egyedül. Több időd marad a hobbijaidra, esetleg tanulásra. Belevetheted magad az ismerkedésbe, bulizásba.
2015. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!