Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Ti mennyire örültök,...

Férfiak. Ti mennyire örültök, ha a párotok csajos bulikba jár?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
nem csak pulóvert kötögetni lehet...egyébként, én imádnám,ha erre képes lennék...de ahogy írtam, eltolódik, régen, huszonévesen egész éjjel fent voltam, most? délutáni kávézás, kirándulás, bicajtúra, a franc se vágyik az éjszakába már. bakker, idén 40 leszek, szép is lenne, ha még mndig tiniéletet élnék...
2015. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem tiniélet. És ezt úgy mondom, hogy én soha nem voltam buliban.


De gyűlölöm, amikor a kora miatt beszorítanak valakit egy dobozba, hogy csak ezt és ezt csinálhatod, különben lenézlek.

2015. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, hogy mit csinálhatod, hanem, hogy simán megunod...elfáradsz 30-40 éves korodra, bizony, a korral jár, már kevésbé fog vágyni az ember az éjszakába.
2015. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
35 vagyok, de én belül soha ben is akarok annyira megöregedni h időnként ne akarjak eljárni.
2015. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

időnként, ja, de ez mostanra már évi két-három alkalmat jelent. hangsúlyozom, ami az éjszakába menés, sőt, gyakran az éjjelig tartó is házibuli, szóval pl valakinek a szülinapja van, akkor nem elmegyünk valahova, hanem valakinél összejövünk.


bezzeg huszonévesen egész éjjeleket fent voltam, kb. minden hétvégén, sőt, egyetem alatt hét közben is...

2015. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:

Én értem, h mit mondasz de sajnos vagy szerencsére nem vagyunk egyformák. És így is van ez jól. Nekem megvan az igényem arra, h kimozduljak, s tart ameddig tart. Ha este 10-ig van kedvem, akkor addig. Ha hajnalig, akkor meg addig. Szerencsére az uram hasonló karakter, így nem korlátozzuk egymást ebben.

Nomeg én úgy vagyok vele, h most tudok még menni, míg nincs gyerkőc, mert ha később esetleg lesz, akkor jó időre off az outgoing project. Vagy ha nem is teljesen, de problematikusabb lesz, mint most.

2015. máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ebben az az unszimpatikus, hogy azt írod, kevésbé vágyik az EMBER az éjszakába. Te ezt így érzed, de honnan tudod, hogy más emberek hova vágynak?
2015. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!