Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Ti mennyire örültök,...

Férfiak. Ti mennyire örültök, ha a párotok csajos bulikba jár?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 23:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
Mit értesz pontosan csajos bulin?
2015. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Én nő vagyok,de azért válaszolok.én pl végigbuliztam a kamaszéveimet,aztán a 20as éveimet,és most így 30 táján már kicsit unom a banánt.kéthavonta kb szoktam úgy elmenni bulizni,hogy csak csajok,de bevallom őszintèn,hogy este 10kor már mennék haza legszívesebben.nem szeretek a párom nélkül bulizni.az megint más,hogy délutáni kávé,vagy soppingolás vagy pletyizés a barátnőkkel,de sztem aki felnőttkorában igényli a rendszeres bulibajárást csak barátnőkkel,ott valami bibi van.
2015. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne ennek külön örülni? Felnőtt ember, oda megy ahova akar.
2015. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Második vagyok.szoval az ilyenek sztem vagy nem élték ki magukat normálisan,vagy nem a párjuk az igazi.lehet lepontozni,attól még így van
2015. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

"aki felnőttkorában igényli a rendszeres bulibajárást csak barátnőkkel,ott valami bibi van"


Nincs bibi. Aki alapból bulibajárós, társaságkedvelő, az mindig az lesz. Nem lehet "kibulizni" magad. Én otthonülős vagyok, akkor kipassziánszozhatom magam egy életre?

2015. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Pedig de, kibulizhatod magad. Csak idősebb korra nálam ez áttevődött a kerti, délutáni összejövetelekre, kirándulásokra. Már kevésbé vágyom az egész éjjel fent levésre, ami huszonévesen megszokott volt.
2015. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
De ki lehet.és normális esetben el is múlik.egyfelnőtt nőnek ne e körül forogjon már az élete!és itt a felnőttet 30on felül értem.nincs azzal baj h társaság,de nekem fura ha vki rendszeresen a párja nélkül megy bulizni.mégis mit akar ott csinálni,amit nem lehet a párjával??miért nem együtt mennek?
2015. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Hogy a francba ne tudná magát kibulizni az ember... Gimi vége felé és fősuli alatt pont annyi buliban volam és pont annyit ittam, hogy egy életre elég lett mindkettőből, néha egy kis minimális alkohol ugyan csúszik, de többre értékelek egy va lahova beülős/dumálós délutánt 24 évesen, mint egy hajnalig tartó ereszdelahajam, ahol már éjfélkor én is baromira unom a banánt.
2015. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

"mit akar ott csinálni,amit nem lehet a párjával??miért nem együtt mennek?"


Talán mert a baráti társaság a barátokat akarja csak meghívni, a párokat nem? Talán mert ha valakivel összeházasodsz, az nem jelenti azt, hogy onnantól a seggében kell élni? Talán mert egy normális felnőtt ember a párja nélkül is akarhat szórakozni?

2015. máj. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:

egyszer-egyszer lehet ffi nélküli csajos este. Mondjuk ne minden hétvégén, de amúgy simán semmi gond ezzel.

Attól h vki elmúlt 25 v esetleg 30, az nem azt jelenti h minden este otthon kell ülni és közösen pulóvert kötögetni.

Egyszerűen olyan társra van szükség akinek ez természetes és nem próbálja korlátozni a másikat.

2015. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!