Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apóst hogyan lehetne finoman...

Apóst hogyan lehetne finoman leosztani nekem, hogy ne okoskodjon bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a fajta aki belemegy vitába,vagy hasonó kioktató beszélgetésben,ugyan akkor tudom,egyik fülemen ki,a másikon be,de azért van egy pont amikor az ember nem birja magába tartani.Viszont bunkó proli se szeretnék lenni,nem tudom hogyan kellene finoman a nem tetszésemet kinyilvánitani.
2015. ápr. 29. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
"Apuka, ez nem a maga dóga."
2015. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pedig vitáznod kéne vele, hogy lássa hogy nem hagyod magad.

Lássa azt hogy nem éri meg veled vitáznia mert úgy se tudja a véleményét rád tukmálni.

2015. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vitázni fölösleges vele. Viszont ha beleszól valamibe mondhatod hogy ezt már eldöntöttétek és így és így lesz. Ha elmondja hogy szerinte miért az ő elképzelése szerint lenne jó. Mondd el neki hogy majd megfontoljátok, de az ereteti megoldás jobban tetszik nektek. Ennyi.
2015. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt laktok a papa lakásába, akkor hallgass. Ha külön vagytok, akkor udvariasan küldd a ....ba
2015. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm ezt mondta az apósànak: "Apuka! Ha pénzt nem ad, akkor tanàcsot nem kérünk." Nekem ez nagyon tetszik, de én csak magamban mondogattam már el egy párszor. Nàluk bevàlt.
2015. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!