Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ideális korkölünbség...

Melyik ideális korkölünbség férfi és nő között? Jobb ha a férfi 3-4 évvel idősebb, vagy az ha azonos korúak vagy a férfi 1 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 07:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a keresőbe, válogathatsz a találatok között. Ha nem a nők testében növekedne a gyerek (amit a férfiak szerencsésen megúsztak), hanem az életképes petesejteket néznénk, ugyanott lenne a két oldal. De azért azt is tegyük hozzá, hány nő aktív szexuálisan 40-50 éves kor fölött, és hány férfi küzd merevedési zavarokkal. Ritkábban hallani a "sz*xi nagypapák" kifejezést, mint a fordítottját.. A természet egyenlően osztotta el a nemek között a kiváltságokat, mindkét fél egyformán öregszik, ezt el kell fogadni.
2015. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

Ha a külsőt és az egészségügyi állapotot nézzük,akkor a férfiak vannak rosszabb helyzetben öregedés terén.Nekem jöhetnek olyan baromságokkal,hogy a férfiak 40 meg 60 évesen a legszebbek,mivel jó a szemem,látom hogy már a 30-as férfiak 90%-a nem néz ki jól,még azok sem akik fiatalon jó pasik voltak.

Viszont a nőknek kevesebb ideig lehet gyerekük,és hamarabb befásulnak,ritka a "jófejnek"mondható nő az idősebb korosztályban.

Igazából egyik nemnek sem tesz jót az öregedés,de sok mindent nem tehetünk ellene.

2015. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nekem viszont fontos a kor; én az idősebb, tapasztaltabb férfiakban látom a Férfit, valahogy felnézek rájuk és vonzóbbnak találom őket.

De ha az Igazi velem egykorú lenne, nem lenne kizárásos ok a kora.

2016. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem volt huszonéves fejjel ven p@cs pasim, utólag nagyon megbántam. Egyrészt, semmivel se jobbak, mint a fiatalabbak, ugyanolyan link, és komolytalan marad 40 évesen is, ha huszonévesen is az volt, másrészt egy 30-as nő szexuálisan a csúcson van. Annak az 50-es pasi több, mint kevés. Tehát legkésőbb addogra biztosan szétmennek.

Most 37 vagyok, a mostani párom 39. Mindketten letagadhatunk jó pár évet, és eddig ő a legideálisabb párom. A tizenéves fiúk sosem izgattak, mai fejjel már a huszonévesek sem, és minden negyvenes kapuzárási pánikos pasin remekül szórakozom, mert rendszerint súlyos pofára esés a vége.

Amúgy meg genetika az egész. Egy 40-es is lehet szexi, ha pasi, ha csaj, és egy huszoneves is taszító.

2019. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!