Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ideális korkölünbség...

Melyik ideális korkölünbség férfi és nő között? Jobb ha a férfi 3-4 évvel idősebb, vagy az ha azonos korúak vagy a férfi 1 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 07:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális korkülönbség. Minden párnál más válik be. Van ahol a nő az idősebb, van ahol a férfi, van ahol mindkettő ugyanannyi. Ha értelmileg egy szinten mozognak, akkor az sem számít, ha nagy a korkülönbség közöttük. (Természetesen csak akkor, ha már mindketten felnőttek.)
2015. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ferfi javara max 2-3 ev. En ennyinel idosebb pasikra egyszeruen soha nem tudtam "ugy" nezni. Nalam ez a hatar. Ennel idosebb pasi nalam teperhet barhogy, nezhet ki akarmilyen jol, nem erdekel. (Egy kivetelt tennek csak: bruce willis ;p)
2015. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más,nálam +5-7 év a nő javára.
2015. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Nekem majdnem mindig fiatalabb volt a srác. Max. 2 év lefelé vagy felfelé.
2015. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő ! Közöttünk a vőlegényemmel mindössze 5 hónap korkülönbség van :) .Baràtnőm 9 évvel idősebb a férjénél ! Nincs olyan ,hogy ideàlis ... !
2015. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatom szerint a nők az idősebb pasikhoz vonzódnak, a férfiak pedig a fiatalbb nőkhöz. Ez az utódlás szempontjából is hasznosabb.


Ugyanakkor ha azt nézzük, hogy a nők átlag 9-10 évvel tovább élnek a férfiaknál, akkor mégis inkább azt mondanám, hogy a nő legyen idősebb 10 évvel.

2015. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ideális különbség. A volt férjem meg köztem 4 év volt csak, (Ő az idősebb) és a különböző értékrendű neveltetésünkből adódóan nagyon sok vitánk volt, nagyon nehezen egyeztünk, aztán el is váltunk. (ő egy jóval konzervatívabb felfogású családból jött mint én) A mostani párom 10 évvel idősebb nálam és teljesen egy hullámhosszon vagyunk.
2015. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Logikus amit a 6-os ír, egy probléma van vele, hogy a férfiak 30 éves koruk előtt ritkán akarnak gyereket, a nőnek viszont 40 évesen már nem ideális első gyereket szülni.

25 éves kor felett 5 év korkülönbség már gyakorlatilag semmi.

2015. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Kulcsos7 ***** válasza:
100%
a nyolcassal értek egyet én is + - 5 év és 25 felett.
2015. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakra azt mondanám, teljesen mindegy! Ilyen kis korkülönbség nem lehet probléma, bármelyik irányban is van! Ha probléma van mégis, akkor az nem a korkülönbségből adódik.
2015. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!