Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ideális korkölünbség...

Melyik ideális korkölünbség férfi és nő között? Jobb ha a férfi 3-4 évvel idősebb, vagy az ha azonos korúak vagy a férfi 1 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 07:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%

ahogy sokan megírták előttem, mindenkinek más válik be :)

nekem az, ha a férfi az idősebb. a párom és köztem 7 év van, ez eddig a legboldogabb párkapcsolatom :)

20L

2015. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%
Nálam csak fiatalabb pasi jöhet szóba,nem akarok majd 40 éves fiatal nő létemre egy 40 éves,potencia zavarokkal küszködő, trottyos vénemberrel együtt élni :D
2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell megsértődni!:) A természet állította be így. Amíg te 40 évesen az utolsó két petesejteddel rettegsz hogy hátha valaki még teherbeejt, addig a férfiak még víg lövöldöznek pár 10 évig. A természetre haragudj! :D
2015. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

nem szaporodáshoz tenyészmén/tenyészkanca kereséséről volt szó, hanem párkapcsolatról :)

nekem sose volt olyan, akivel3 évnél nagyobb korkülönbség volt, bármelyik irányba, és nekem így jó. másnak máshogy.

2015. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
8 évvel fiatalabb a pasim,rengeteg problémánk van,ami idősebb férfivel soha fel se merülne!
2015. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell megsértődni!:) A természet állította be így. Amíg te 40 évesen az utolsó két petesejteddel rettegsz hogy hátha valaki még teherbeejt, addig a férfiak még víg lövöldöznek pár 10 évig. A természetre haragudj! :D"


Ez egy elég népszerű tévhit, a férfiak lehet, hogy jobb esetben még lövöldözgetnek 40 év felett, de többnyire vaktölténnyel, semmivel sem fogamzóképesebbek, mint a 40 év feletti nők. Ők ugyan nem adott számú spermiummal születnek, de a testük ugyanannyi káros hatásnak van kitéve, mint a nők már élő petesejtjei, szóval termelnek ugyan, csak sok esetben hibás DNS-ű spermiumokat. Férfiak és nők is ugyanúgy kb. 40 éves korukig vannak aranykorukban, néha előfordul ugyan, hogy egy-egy 70 évesnek gyereke születik, de valljuk be, hogy nem ez az általános. Ezzel szemben a nők ugyanúgy élhetnek szexuális életet 70 évesen is, és nem kell küzdeniük impotenciával..

2015. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

7 évvel fiatalabb a barátom, 4 éve vagyunk együtt. Én vagyok a gyerekesebb kettőnk közül, én vittem be az animék és mangák világába, sokkal jobb vagyok bármilyen MMORPG-ben meg CoD-ban is :> És még mindig tőlem kérik el a személyit ha sört akarok venni :<

(Anyukám 50 fölött van és 20-60 között mindenki bámul rá ha felbukkan valahol :>)

Szóval a lényeg hogy személyfüggő, csak legyetek egy hullámhosszon.

2015. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Álomnő <3


:D

2015. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ha össszeköltözős,komoly kapcsolatról van szó,akkor +/-5 év az ideális,de ha nem olyan nagyon komoly ez az egész,akkor minél fiatalabb a pasi,annál jobb :)
2015. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
35%

" Férfiak és nők is ugyanúgy kb. 40 éves korukig vannak aranykorukban, néha előfordul ugyan, hogy egy-egy 70 évesnek gyereke születik, de valljuk be, hogy nem ez az általános."


A kihívást elfogadom.

Kóbor Jani, Bárdy György, Homály Laci, Bródy Jani. Most te jössz négy 70 körüli nővel!

2015. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!